برو به :
نمناک سالاد
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
52
سالاد کلم فرانسوی

طرز تهیه سالاد کلم فرانسوی


سالاد کلم فرانسوی یک سالاد رژیمی خوشمزه و غنی است . این بار برای تزیین میز غذای رژیمی و سالمتان به سبک فرانسوی ها آشپزی کنید.
سالاد بروکسل

طرز تهیه سالاد کلم بروکسل


سالاد بروکسل در دسته ی غذاهای رژیمی قرار دارد و برای بیماران قلبی یک وعده ی سبزیجات غنی محسوب می شود. سالاد کلم بروکسل با پیاز و پسته را حتما امتحان کنید.
سالاد الویه رژیمی

طرز تهیه سالاد الویه رژیمی


سالاد الویه رژیمی برای افرادی که رژیم کم کالری برنامه اصلی غذایی انهاست و مبتلایان به کلسترول خون بالا یک وعده ی غذایی سالم و کامل و البته خوشمزه است.
سالاد

طرز تهیه ی سالاد گوجه کبابی یونانی


سالادها و غذاهای یونانی معروف به غذاهایی با دستور پخت متنوع هستند. شما هم برای تجربه ی یک تنوع در سفره غذایتان دستور پخت این سالاد را امتحان کنید.
طرز تهیه چند سالاد خوشمزه

طرز تهیه چند سالاد خوشمزه


طرز تهیه چند سالاد خوشمزه که به عنوان سالادهایی مقوی که برخی از آنها سالاد های رژیمی عالی هستند را در این بخش از آشپزخانه نمناک مشاهده می کنید.
سالاد سیسیلی

طرز تهیه سالاد سیسیلی


سالادهای سیسیلی دسته ای از مخصوص ترین دسرهایی هستند که در تمام نقاط دنیا سرو می شوند. انواع بسیاری از این سالادها وجود دارد که آشپزخانه نمناک یکی از آنها را برایتان آماده ساخته است.
سالاد ذرت

طرز تهیه سالاد ذرت


طرز تهیه سالاد ذرت ، یک سالاد خوشمزه و مقوی را در ادامه مطلب ملاحظه نمایید. ابتدا کلم ها را ریز خرد کرده و با هویج رنده شده و کشمش و دانه های ذرت مخلوط می کنیم.
سالاد فصل

طرز تهیه سالاد فصل


طرز تهیه سالاد فصل یک سالاد خوشمزه و دلخواه را در ادامه مطلب ملاحظه نمایید. روی آن به صورت دلخواه کلم قرمز خیار و گوجه ها را بچینید سپس هویج را روی سالاد رنده کنید سس را خوب هم بزنید.
طرز-تهیه-سالاد-رژیمی

طرز تهیه سالاد هفت رنگ رژیمی


یک سالاد رژیمی و مناسب برای شما که رژیم لاغری دارید.ابتدا گل کلم را با مقدار بسیار کمی سرکه و نمک و آب مدت بسیار کوتاهی بپزید به اندازه ای که مزه دار شود.
سالاد انار

طرز تهیه سالاد انار


نیمی از انار های دانه شده و پرتقال را در دیس بریزید و آب پرتقال هم بریزید سپس...در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.