نمناک درمان سردرد
این مطلب مفید بود ؟ 99 31
درمان سردرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 130
سردرد

24 درمان خانگی و طبیعی سردرد


سردرد شایع ترین مشکل برای سلامتی است که در تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان دیده می شود که با اشکال و علائم مختلف ظاهر می شود و راه های درمان خانگی موثری نیز دارد.
درد پشت سر

علت درد پشت سر و روش درمان آن


سردردهایی که منجر به بروز درد در پشت سر می شود، می تواند علل مختلفی داشته باشد.در این قسمت از نمناک با علل و درمان درد پشت سر آشنا شوید.
سردرد

علت سردردهای خوشه ای چیست؟


سردردهای خوشه ای نوعی سردرد خوش خیم ولی بسیار دردناک است که این نوع سردرد در مردان بسیار شایع تر از زنان است.
سردرد خطرناک

سردرد خطرناک این 3 نشانه را دارد


کدام نوع سردرد خطرناک است ؟ تکرار چند باره دردها در طول هفته باید ما را نگران کند ؟ چه تغییراتی همراه با سردرد نشانه ای از یک بیماری پنهان است ؟
سردردهای مداوم

دوای درد سردردهای مداوم و همیشگی + نسخه


سردردهای مداوم و همیشگی یکی از مشکلاتی است که اغلب در دوران مختلف سنی و یا فصول خاص سال بروز می کند ، برای درمان سریع و راحت این سردردهای شدید سری به داروخانه گیاهی بزنید.
بخار درمانی

پاکسازی و شادابی پوست با بخار درمانی


اگر با گرفتگی سینوس، سرماخوردگی، آنفلوآنزا، برونشیت، سینوزیت، آسم، آلرژی یا هر نوع عفونت تنفسی مواجه هستید، بخار درمانی می تواند بسیار مفید واقع شود.
رفع سردرد

تاثیر بی نظیر شانه کردن مو در رفع سردرد


کارهای بسیاری برای بهبود و درمان سردرد های خود می توانید انجام دهید. در گام های زیر روش های متفاوتی آورده شده است که با توجه به علت سردرد می تواند مفید باشد.
سردرد های جنسی

از علت تا درمان سردرد های جنسی


آیا شما نیز بعد از رابطه جنسی دچار سردرد می شوید؟ آیابا علت وراه های درمان سردرد های جنسی آشنایی دارید؟جواب این سوالات خود را در این بخش از نمناک بیابید.