نکات همسرداری

ویژگی همسر بچه ننه
اگر همسرتان همه چیز را به مادرش می گوید و دوست دارد شبیه او باشد و در همه مسافرت ها مادرش را با خودش همراه می کند باید بگوییم او بچه ننه است.
غلبه بر تنبلی

چطوری تنبلی در زندگی مشترک و کار را کنار بذارم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به تعویق انداختن کار و تنبلی ، رفتاری ناپسند و ناراحت کننده است که پیامدهای ناخوشایندی در بر دارد که در این بخش با آن آشنا می شوید.
بی محبتی شوهر

با بی محبتی شوهرم چگونه رفتار کنم بهتر است ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات برخی از خانم ها در زندگی زناشویی کم محلی و بی محبتی شوهرشان است که می توانند با برخوردهای صحیح عشق و محبت همسرشان را نسبت به خود جلب کنند.
ابراز علاقه در دوران نامزدی

ابراز علاقه در دوران نامزدی چگونه باشد بهتر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ابراز علاقه در دوران نامزدی سبب ایجاد عشق و محبت بین زوجین می شود و سعادت زندگی مشترک را تضمین می کند.
دعوا با همسر

جمله ای که دعوا با همسرتان را خاتمه می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می خواهید دعوایی که با همسرتان دارید را هرچه زودتر تمام کنید ولی نمی دانید چطور؟ راه آن گفتن یک جمله در پایان بحث و جدل است که مانند آبی روی آتش عمل می کند.
سوالات شناخت همسر

سوالاتی مهم برای شناخت همسر آینده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای یک ازدواج موفق و ماندگار باید یک سری سوالات مهم را از همسر آینده تان برای شناخت بیشتر بپرسید تا بهتر برای انتخاب همسر تصمیم بگیرید.
جملات آزار دهنده

جملاتی که زنان نمیدانند ولی برای مردان آزار دهنده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که در زندگی مشترک بین زوج ها اختلافی به وجود می آید زنان شروع به گفتن جملاتی می کنند که نمی دانند برای آقایان بسیار آزاردهنده است و تاثیرات منفی بر روی آن ها می گذارد.
همسر کنترل گر

خصوصیات همسر کنترل گر چیست و چگونه با او برخورد کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خصیصه ی اخلاقی همسر کنترل گر ،از کمبود عزت و اعتماد به نفس و عدم حس امنیت که ممکن است به بروز حسادت ، خشم ، ناامنی و به طور کلی عدم اعتماد به طرف مقابل منجر شود ؛ به وجود می آید .
مرد مورد علاقه خانم ها

مرد واقعی مورد علاقه ی خانم ها این شکلیه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مرد مورد علاقه خانم ها مردی است که بتواند از نظر همسرش و دیگران جذاب باشد.اما جذاب بودن همه ماجرا نیست ویژگی های مختلفی می تواند یک مرد را مرد واقعی و ایده آل جلوه کند.
همسر مسئولیت پذیر

همسر مسئولیت پذیر چنین ویژگی هایی دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن همسری مسئولیت پذیر موجب خوشبختی، آرامش و موفقیت در زندگی می شود بنابراین باید یکی از معیارهای مهم انتخاب همسر باشد.
زندگی مشترک

ایراد زندگی های مشترک امروزی کجاست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها آمار طلاق در حال عبور از حد خطرناک است و این یعنی نگرانی بزرگ ، ولی چرا ؟ چرا پایه های زندگی مشترک مدرن و امروزی اینقدر ضعیف و شکننده است؟ چرا طلاق عاطفی اینقدر نرمال شده است ؟
زشت ترین شوخی ها

دور این شوخی های زن و شوهری خط قرمز بکشید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مشترک برخی از شوخی ها بین زن و شوهر ممکن است اختلافاتی را به وجود بیاورد که باید با شناخت و ترک زشت ترین شوخی ها از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.
بی احترامی به شوهر

بی احترامی به شوهر دیگه برای همیشه تمام !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بی احترامی به شوهر در جمع یا در حضور فرزندان عواقب و اثرات منفی در روابط زوجین می گذارد و خانم ها باید برای حفظ حرمت ها احترام همسر خود را حفظ کنند.
جملات آزار دهنده

این “جملات آزار دهنده” را هرگز به مردها نگویید!

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شنیدن بعضی از جملات از دهن همسر برای آقایان به شدت آزار دهنده است و ممکن است همین جملات باعث از هم پاشیدگی زندگی مشترک شوند.
همسر رفیق باز

با نامزد و همسر رفیق باز چگونه برخورد کنیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد رفیق باز به هیچ وجه همسران خوبی نمی شوند آن ها دوستانشان را به همسرشان ترجیح می دهند و نمی توانند والدین خوبی برای فرزندانشان باشند.
صفحه 1 از 21