دیگران چه می خوانند..؟
نمناک نکات همسرداری
این مطلب مفید بود ؟ 40 8
4.248
همسر

آزمونی برای سنجش وابستگی به همسر


اگر از میزان وابستگی به همسرتان اطلاعی ندارید واگر می خواهید بدانید تا چه اندازه به همسرتان وابسته اید این قسمت از نمناک را از دست ندهید.
درک همسر

ترفندهای طلایی برای درک بهتر همسر


بسیاری از مشکلات در زندگی با آموزش های ساده قابل حل است، یکی از ساده ترین راهکارها آموزش درک همسر است که در ادامه بیشتر درباره آن توضیح خواهیم داد.
زندگی مشترک

زندگی مشترک را با این راهکارها دوباره احیا کنید


اگر شما و همسرتان بر سر مسائل پیش پاافتاده اختلاف دارید،به هم بی توجهی می کنید یا مدتی طولانی است که با هم حرف نمی زنید، برای برگرداندن اشتیاق نسبت به همدیگر در زندگی مشترک چه می توانید بکنید؟
خوشحال کردن همسر

خوشحال کردن همسر خود با ساده ترین راهکارها


اگر شما نیز جز آن دسته از آقایانی که به رضایت و خوشحال کردن همسر شان اهمیت می دهند و به دنبال راه هایی برای بهتر کردن زندگی شان میگردند، هستید این بخش از نمناک را مطالعه بفرمایید.
همسر ایراد گیر

با همسر ایراد گیرم چگونه رفتار کنم؟


آیا نامزد یا همسر ایرادگیری دارید که مدام از شما انتقاد می کند و شما را به خاطر کارهایتان مورد سرزنش قرار می دهد؟ در این قسمت از نمناک بهترین واکنش ها در برابر همسر ایراد گیر را ارائه کرده ایم .
مادر همسر

با مشکل دروغگویی مادر همسرم چه کنم؟


رابطه برقرار کردن با مادر همسر یکی از دشوار ترین کارها برای عروس خانواده است. اما رابطه با مادرشوهر برای یک عروس با تدبیر نباید کار سختی باشد.آیا شما برای نحوه صحیح برخورد با دروغگویی مادر همسرتان چاره ایی اندیشیده اید؟
خانه داری

نکاتی که باید درباره همسر خانه دار خود بدانید


رفتار همسر زنان خانه دار باعث می شود آنها روحیه بهتری داشته باشند وبا محبت و انرژی مثبت بیشتری به امور خانه بپردازند. در این مقاله شما را با نکاتی که باید همسر زنان خانه دار رعایت کنند آشنا میکنیم.