برو به :
نمناک کاریکاتور و مطالب طنز
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
51
تا حالا توجه کردی

تا حالا توجه کردی!!

تا حالا توجه کردی که اون کسی که معدلش میشه 11/8 از اونی که معدلش 20 میشه خیلی بیشتر خوشحال میشه ؟
زن-و-شوهر

زن سالاری + شعر طنز

شعر بسیار خنده دار و بامزه از زن سالاری و مظلومیت مردهای امروزی در خانه شعری طنز فقط محض خنده بخونید و بخندید. نه مرد سالاری و نه زن سالاری بلکه باید عشق سالاری در خانه ها باشه تا یک زندگی شیرین و مملو از محبت به هم هدیه کنیم.
نامه-عروس

نامه جالب یک عروس کم توقع + طنز

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای !
تفاوت -آدم-پولدار-با-آدم-فقیر

تفاوت آدم پولدار با آدم فقیر + کاریکاتور

کاریکاتوری از تفاوت یک آدم پولدار و یک آدم فقیر و بی پول ، تفاوت آنها در این تصویر شاید جزیی و شاید با نگاه اول قابل تشخیص نباشد ولی در واقعیت زمین اند و آسمان این دو .
اصلا-توجه-کردی

اصلا توجه کردی !! - سری 2

اصلا توجه کردی وقتی موبایلتون میوفته زمین سریع برش میدارین ببینین ، چیزیش شده یا نه ولی وقتی رفیقتون می خوره زمین هرهر بهش می خندین !
خاطرات-بسیار-جالب-یک-جنین

خاطرات بسیار جالب یک جنین + طنز

تا چند وقت پیش نبودم اما حالا زندگی مشترکم را شروع کردم و فعلا برای مسکن، رحم را برای چند ماه اجاره کردم........البته به محض تمام شدن مهلت صاحب خانه مرا بیرون می اندازد و تمام وسایلم را هم می گذارد توی کوچه!
کاریکاتور-روز-معلم

کاریکاتور جالب روز معلم

کاریکاتور بسیار جالب و دیدنی از روز معلم . تصاویری از کاریکاتور های خنده دار و دیدنی درباره روز معلم را در نمناک ببینید و لذت ببرید. کاریکاتور های جالب و خنده دار روز معلم.
12