خواص مواد غذایی و میوه جات

خواص کدو حلوایی
استفاده از کدو حلوایی یا کدو تنبل فواید و خواص شگفت انگیزی دارد که از آن اطلاع ندارید، در ادامه با تمام خواص کدو حلوایی برای بدن، سلامتی، پوست و مو آشنا می شوید.
خواص آنغوزه

آنغوزه ، یک گیاه و دهها خاصیت

زمان مطالعه : 14 دقیقه
آنغوزه یک گیاه بسیار مفید است که دارای خواص و فواید فوق العاده ای می باشد، کمک به تسکین آسم، تسکین سردرد، درمان آکنه و کنترل ریزش مو تنها نمونه ای از خواص این گیاه پرخاصیت است.
خواص پوست انار

خواص باورنکردنی که در پوست انار پنهان است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از پوست انار معمولا افراد استفاده نمی کنند و آن را دور میریزند، اما اگر بدانید که پوست انار از چه خواص و فواید فوق العاده ای برخوردار است هرگز این کار را نمی کنید.
خواص دارابی

دارابی با خواصی مخصوص زیبایی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
دارابی یک میوه بزرگ از خانواده مرکبات می باشد که در اغلب کشورهای شرقی آسیا پرورش می یابد، همچنین مصرف میوه دارابی برای کاهش وزن، سلامت بدن و درمان برخی بیماری ها بسیار مفید است.
خواص سقز

سقز چقدر خواص داشته که ما نمیدانستیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سقز یک ماده بسیار مغذی است که خواص و مزایای بی شماری برخوردار است، از خواص سقز می توان به کاهش کلسترول، کمک به دیابتی ها و درمان زخم ها اشاره کرد.
خربزه تلخ

خربزه ی تلخ با خواص درمانی شیرین تر از عسل

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خربزه تلخ دارای خواص و فواید درمانی بسیاری می باشد و برای سلامت بدن هم بسیار مفید است، از خواص خربزه تلخ می توان کمک به سیستم ایمنی بدن، کاهش وزن و جلوگیری از ریزش مو اشاره کرد.
خام خواری

مواد غذایی که بهتر است خام خورده نشوند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آیا تمام مواد غذایی را می توان خام مصرف کرد یا خیر؟ برخی از مواد غذایی را نمی توان خام خورد و مصرف آن ها می تواند عوارض جدی را به همراه داشته باشد.
خواص کره

کره بیشتر خاصیت دارد یا ضرر ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کره از محصولات لبنی می باشد که دارای خواص و فواید بسیاری برای بدن است و از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد، البته مصرف زیاد کره عوارض جانبی جدی را برای بدن به همراه دارد.
خواص شبدر قرمز

شبدر قرمز خواصی دارد مهم به خصوص برای زنان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شبدر قرمز یگ گیاه وحشی است که معمولا در چمن زارهای آسیا و اروپا رشد می کنند، البته گیاه شبدر قرمز دارای خواص فوق العاده ای هم می باشد که برای زنان هم بسیار مفید است.
خواص میوه اژدها

میوه اژدها یا دراگون فروت برای چی خوبه ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
میوه اژدها متعلق به خانواده گیاهان کاکتوس می باشد که از خواص دارویی و خواص درمانی بسیار مناسبی برخوردار است، همچنین استفاده از میوه اژدها برای سلامت بدن نیز مفید است.
خواص رب انار

رب انار با خواصی که در بدن معجزه می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف رب انار خواص بسیاری برای سلامت بدن، لاغری و چربی سوزی دارد به همین علت استفاده از رب انار در برنامه غذایی می تواند برای بدن بسیار مفید باشد.
خواص ترب کوهی

جویندگان خوش اندامی ترب کوهی بخورند + روش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ترب کوهی یک گیاه سرشار از مواد مغذی ضروی می باشد که برای سلامت بدن هم بسیار مفید است، در ادامه از روش مصرف، ارزش تغذیه ای و خواص دارویی و درمانی ترب کوهی مطلع خواهید شد.
خواص چشالو

یک دنیا خواص داخل چشم اژدها !

زمان مطالعه : 10 دقیقه
میوه چشالو از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و دارای خواص دارویی و درمانی بسیار مناسبی می باشد، البته مصرف چشالو می تواند عوارض جانبی را به همراه داشته باشد.
خواص کلم بروکسل

افرادی که بدنشان به کلم بروکسل نیاز دارد

زمان مطالعه : 13 دقیقه
کلم بروکسل "Brussels sprout" با نام کلم فندقی هم شناخته می شود و این کلم سرشار از مواد مغذی است که در ادامه خواص آن را می خوانید.
خواص ازگیل

میوه ازگیل برای چی خوبه و برای چی بد ؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
ازگیل یک میوه زرد رنگی است که دارای مواد مغذی بالایی است و حاوی مقدار زیادی ویتامین می باشد، همچنین استفاده از ازگیل خواص بسیار مناسبی برای سلامت بدن به همراه دارد.
صفحه 1 از 16