برو به :
نمناک طرز تهیه انواع کباب
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
3.611
کباب گوشت بره

طرز تهیه کباب گوشت بره با ادویه مخصوص


کباب گوشت بره را با ادویه ی هندی طعم دار کنید و یک طرز تهیه ی جدید و خوشطعم را اجرا کنید. خواباندن گوشت بره درآب لیمو، سرکه، پودر فلفل گوشت را ترد خواهد کرد.
جوجه کباب رژیمی

طرز تهیه جوجه کباب رژیمی مخصوص


جوجه کباب رژیمی را باسس مخصوص مزه دار کنید تا افرادی که رژیم لاغری و کاهش وزن دارند بتوانند از خوردن یک غذای رژیمی خوشمزه لذت ببرند.
فیله کباب

طرز تهیه فیله کباب


ابتدا پیاز و سس سویا و فلفل سیاه و روغن زیتون را با هم مخلوط کرده و گوشت را تکه ای خرد کرده و با مواد مخلوط می نماییم. برای درست کردن فیله کباب گوسفندی خوشمزه با آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
طرز تهیه کباب گوشت

طرز تهیه کباب گوشت اسپانیایی


آشپزخانه ی نمناک در این بخش از طرز تهیه غذاهای خارجی طرز تهیه کباب گوشت اسپانیایی که یک نوع کباب پر طرفدار است را برایتان در نظر گرفته است .
طرز تهیه کباب برگ

طرز تهیه کباب برگ


در تهیه کباب برگ میبایست از گوشت راسته گوساله یا گوسفند استفاده کرد، توجه داشته باشید نکته تهیه کباب خوب انتخاب گوشت آن است که باید نرم باشد. برای پخت کباب برگ خوشمزه همراه آشپزخانه نمناک باشید.
جوجه کباب

طرز تهیه جوجه کباب


بال های جوجه را به طوری که کمی از گوشت سینه به آن بماند از سینه جدا می کنیم و سینه را نیز از طرف استخوان جدا می نمائیم. دستور پخت جوجه کباب خوشمزه و لذیذ را در آشپزخانه نمناک یاد بگیرید.
جوجه کباب خوشمزه

طرز تهیه جوجه کباب خوشمزه با سس مخصوص


طرز تهیه جوجه کباب خوشمزه دستور تهیه و ترکیب مواد را به شیوه ای حرفه ای نیاز دارد. در این بخش از آشپزخانه نمناک دستور تهیه یک نوع جوجه کباب بسیار خوشمزه را آموزش می دهیم .
کباب

طرز تهیه کباب بختیاری


شما با مشاهده این مطلب به راحتی میتوانید یک کباب بختیاری خوشمزه را در منزل خود درست کنید. فیله گوشت قرمز و فیله مرغ را یک در میان به سیخ میزنیم و روی آتش و یا در تابه ای که با کره چرب کرده ایم میپزیم.
کباب کوبیده

طرز تهیه کباب کوبیده


ابتدا گوشت را که حتما باید قسمت سردست خیلی نرم باشد را چرخ کنید سپس پیاز را رنده کرده و ...
کباب تابه ای سیخی

طرز تهیه کباب تابه ای سیخی


ابتدا پیاز را به در حد متوسط رنده کرده و گوشت را با فلفل سیاه ، پیاز ، نمک ، زعفران ، زردچوبه و جعفری مخلوط می کنیم.