قند خون

دیابت
امروزه کاهش قند خون تنها نیاز فرد مبتلا به دیابت نیست، بلکه کنترل عوارض بیماری های قلبی عروقی، فشار خون، مشکلات کلیوی و چاقی نیز برای این افراد حائز اهمیت است.
قند نرمال بارداری

میزان قند خون نرمال در بارداری دقیقا چند است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دیابت بارداری بعد از دو آزمایش گلوکز تشخیص داده می شود که در هفته 24 تا 28 انجام می شود سعی کنید قند خون خود را تا حد ممکن نزدیک به حد نرمال نگه دارید.
نشانه قند خون بالا

تغییری در پوست که نشانه خطرناک قند خون بالاست!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیستم بدنی و فکری تان دچار تغییر شده است ، حالاتی که پیش از این نداشته اید ؛ آیا می دانید کدام یک از این تغییرات می تواند نشانه قند خون بالا در شما باشد؟
تست قند خون

بهترین زمان تست قند خون در خانه + روش و تفسیر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین زمان برای تست قند خون در خانه چه زمانی است؟ در ادامه با بهترین زمان تست قند خون، روش صحیح و آموزش اندازه گیری قند خون در خانه آشنا خواهید شد.
قند خون نرمال

عدد قند خون نرمال و طبیعی چند است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مقدار گلوکز و قند خون انسان در طول روز و در شرایط مختلف متفاوت است و هر فردی باید میزان و عدد قند خون طبیعی و نرمال را بدانند تا از مبتلا شدن به بیماری دیابت جلوگیری کند.
کاهش گلوکز خون

کاهش گلوکز خون با کمک نوعی سوسمار سمی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری دیابت مشکلی است که اغلب افراد از آن رنج می برند ، اما به تازگی داروهایی کشف شده که برای بیماری دیابت و کاهش میزان گلوکز خون است.
افت قند خون

علامت مهم و نگران کننده افت ناگهانی قند خون چیست؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
کاهش سطح قند خون و گلوکز در بدن مشکلاتی را به همراه دارد و باید با داشتن یک رژیم غذایی مناسب از افت قند خون یا هیپوگلیسمی که اغلب در افراد مبتلا به دیابت رخ می دهد، جلوگیری کرد.
پایین نگه داشتن قند خون

برای کاهش ، کنترل و پایین نگه داشتن قند خونتان بخوانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پایین نگه داشتن قند خون بدون دارو هم ممکن است کافیست تغذیه خود را اصلاح کرده و رژیم بدون قند را استفاده کنید و با کاهش وزن قند خونتان را کنترل کنید.
قند میوه ها

مراقب قند زیاد این میوه ها باشید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که قند دارند باید بدانند که میوه ها نیز دارای قند کم و زیاد هستند و میوه هایی که قندشان بالاست را باید با احتیاط بیشتری مصرف کنند.
کاهش قند خون

خوردنی های طبیعی کاهش دهنده قند خون را بشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر در معرض دیابت قرار دارید و می خواهید قند خونتان کاهش یابد نوع تغذیه تان را اصلاح کنید و به مواد غذایی کاهنده قند خون روی بیاورید که بهترین شیوه است.
کاهش قند خون

چگونه قند خون بالا را در یک شب کاهش دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قند خون شما باید بین 70 تا 140 در نوسان باشد که اگر بیشتر است شما نیاز به مراقبت های تغذیه ای و روش زندگی جدید و حتی روش خواب جدیدی دارید
کاهش قند خون با دارچین

چطور با دارچین قند خون را فوری کاهش دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب انسان ها از افزایش قند خون رنج می برند، اما این را بدانید که استفاده از دارچین بهترین راه برای کاهش قند خون فوری می باشد.
مضرات قهوه

سردرد و قند خون از عوارض و مضرات قهوه زیاد خوردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قهوه نیز مانند تمام خوراکی ها ممکن است ضررهایی برای بدن داشته باشد، اما این ضررها چه چیزهایی هستند و چه خطراتی ممکن است برای بدن ما داشته باشند؟
نوشیدنی کتون

کنترل قند خون بیماران دیابتی با نوشیدنی کتون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محققان اثبات کرده اند که تنها نوشیدن استر کتون امکان کنترل بهتر قند را از طریق کاهش افزایش در میزان قند فراهم می کند.
کاهش قند بدن

رژیم کاهش قند ، تخلیه تمام قند اضافه بدن در 3 روز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قند اضافه بدن همه ای ضرر است و زیان ، جوانی و زیبایی پوست را نابود کرده و اعضای داخلی بدن را پیر می کند ، با یک برنامه خانگی 3 روزه و بدون دارو کاهش قند بدن را آغاز کنید.
صفحه 1 از 2