ناصر حجازی

ناصر حجازی

تغییر نام خیابانی در تهران به نام ناصر حجازی

تاریخ انتشار : 29 خرداد 1398زمان مطالعه : 1 دقیقه
عضو کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران از تغییر نام خیابان فردوس غرب به نام مرحوم ناصر حجازی خبر داد.
ناصر حجازی

مراسم هفتمین سالگرد مرحوم ناصر حجازی + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
مراسم هفتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه استقلال تهران صبح امروز پنجشنبه 3 خردادماه در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد.
مرحوم حجازی

استوک های مرحوم حجازی برای زلزله زدگان فروخته شد

تاریخ انتشار : 29 آبان 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرحوم حجازی دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال تهران بودند که خانواده ایشان استوک های آن مرحوم را برای کمک به زلزله زدگان به حراج گذاشتند.
ناصر حجازی

حراج استوک های ناصر حجازی برای کمک به زلزله زدگان

تاریخ انتشار : 27 آبان 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
همسر ناصر حجازی برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور استوک های مرحوم حجازی را به حراج گذاشته است و این حراج تا سه شنبه ادامه دارد.
برترین های فوتبال

برترین های فوتبال در مراسم زنده یاد ناصر حجازی

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
در مراسم اهدای تندیس زنده یاد ناصر حجازی که در محل کتابخانه ملی برپا شد برترین های فوتبال ایران معرفی شدند.
ناصر حجازی

عکس قدیمی و دیده نشده از مرحوم ناصر حجازی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوم خرداد سال 1390 بود که ناصر حجازی دنیا را برای همیشه ترک کرد و به دیار باقی شتافت،در ادامه این مطلب عکس قدیمی و دیده نشده از مرحوم ناصر حجازی ببینید.
ناصر حجازی

ششمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران و تیم استقلال دوم خرداد 1390 به خاطر سرطان ریه درگذشت, امروز ششمین سالگر درگذشت این اسطوره است.
ناصر حجازی

ماجرای کاندید شدن ناصر حجازی در انتخابات + عکس

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
ناصر حجازی مربی اسبق فوتبال 12 سال پیش در انتخابات ریاست جمهوری کاندید شد اما رد صلاحیت شد.
نیما طباطبایی

“نیما طباطبایی” کارگردان من ناصر حجازی هستم درگذشت

تاریخ انتشار : 28 آذر 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
“نیما طباطبایی” مستند ساز و کارگردان سینمای کشورمان دار فانی را وداع گفت . بازیگرانی چون تینا پاکروان و گلاره عباسی درگذشت خواهرزاده رویا تیموریان را در اینستاگرامشان تسلیت گفتند.
ناصر حجازی

ماجرای اولین سیگاری که یک خبرنگار به ناصر حجازی داد

تاریخ انتشار : 23 آذر 1395زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصاحبه معروفی از ناصر حجازی بعد از فوتش منتشر شد که در آن گفته بود اولین نخ سیگار را یک خبرنگار به او داده است .
ناصر حجازی

رقابت کارلوس کی روش و ناصر حجازی در فینال آسیا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ضربات پنالتی مانع رقابت و رویارویی کارلوس کی روش و ناصر حجازی در فینال آسیا شد و این دیدار خاطره ساز برای ایران محقق نشد.
منصور پورحیدری

گریه همسر منصور پورحیدری بعد از دیدن همسر حجازی

تاریخ انتشار : 14 آبان 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری پیشکسوت استقلال پس از دیدن همسر ناصر حجازی در بیمارستان بغض اش ترکید.
ناصر حجازی

جریمه و شلاق تهیه کننده من ناصر حجازی هستم!

تاریخ انتشار : 3 مهر 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
با شکایت امیر قلعه نویی از تهیه کننده مستند من ناصر حجازی هستم , تهیه کننده این مستند به جریمه نقدی و شلاق محکوم شد.
همسر ناصر حجازی

واکنش همسر ناصر حجازی به کری خوانی بر سر مزار همسرش

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
فردی که با حضور بر سر مزار ناصر حجازی اقدام به کری خوانی کرده بود موجب رنجش خاطر همسر زنده یاد ناصر حجازی شد.
ناصر حجازی

نامه ای که ناصر حجازی برای دخترش آتوسا نوشت + عکس

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
آتوسا حجازی دختر مرحوم ناصر حجازی عکسی از نامه پدرش را بعد از سال ها منتشر کرده که میبینید.
صفحه 1 از 2