برو به :
نمناک خودرو
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 81 30
3.6111
خودرو پراید

قیمت روز خودرو پراید


قیمت به روز خودرو پراید در مدلهای مختلف 131 ، 132، 111 و گازسوز و بنزینی و ایربگ دار ، خودرو تیبا بنزینی و گازسوز و تیبا 2 هاچ بک ، ساینا EX را می توانید در سایت نمناک مشاهده کنید. قیمت خودرو پراید در بازار و کارخانه به روز شده.
پراید

تاریخ دقیق توقف تولید خودرو پراید اعلام شد


مدیرعامل سایپا اعلام کرد: پراید را ١٧ ماه دیگر از رده خارج می کنیم همچنین اظهار داشت:نسبت به جایگزینی پراید هم در سایپا مطالعات خوبی انجام شده و محصولاتی طراحی شده تا بتواند پاسخگوی نیازها باشد.
انگلیس

چرا مردم انگلیس خودروی صفر نمی خرند؟!


به دلیل نااطمینانی های فزاینده درباره برنامه های خروج این کشور از اتحادیه اروپا موسوم به برگزیت، فروش خودرو برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافته است.
خودرو

تولید کدام خودرو ها در ایران باید متوقف شود؟


سایپا 131، سایپا 111، سایپا 132، تیبا، تیبا هاچ بک، ساینا، ام وی ام 110 اس، سمند، پژو پارس، پژو 405، لیفان ایکس 60 و ام وی ام 550 از جمله خودروهایی هستند که بنابه گفته کارشناسان تولید آنها باید متوقف شود.
خودرو

دستبرد شبح به 300 خودرو در مشهد!


فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری یکی از عاملان اصلی دستبرد به وسایل داخل خودروهای سواری که شواهد موجود حاکی از ارتکاب 300 فقره سرقت توسط وی بود در مشهد خبر داد.
خودرو

برگ سبز خودرو حکم سند را دارد


دعوای حقوقی بین کانون سردفتران و پلیس راهور بر سر انتقال سند خودرو با نظر صریح مجلس به نفع نیروی انتظامی پایان یافت اما رویه محاکم ملاک قرار دادن اسناد ثبت شده در دفاتر اسناد رسمی است.