نمناک استرس
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
استرس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
ماسک صورت

طرز تهیه ماسک صورت ضد استرس


ماسک صورت ضد استرس آووکادو و جو ازموادی ارگانیک تهیه شده که می تواند باعث روشنی ، حفظ رطوبت و تقویت پوست شما شود.
استرس سفر

رفع استرس سفرهای هوایی از راه مستقیم


یکی از شایع ترین نوع اضطراب در مسافرت استرس سفرهای هوایی است که شاید به دلیل مقررات خاص این نوع سفرهاست ، با راهکارهای هوشمندانه به این حس ناخوشایند غلبه کنید.
کوری احساسی

علت بروز و درمان کوری احساسی


الکسی تایمیا یا کوری احساسی بعنوان یک صفت شخصیتی به معنای فقدان یا بروز مشکلاتی در شناسایی، توصیف و درگیر شدن با احساسات فردی است که اغلب به نفهمیدن احساسات دیگران نیز منجر می شود.
گرفتن دست

فواید باورنکردنی گرفتن دست همسر


گرفتن دست کسی که برای تان مهم است و دوستش دارید، از هورمون استرس که کورتیزول نام دارد می کاهد. حتی لمس دست یک دوست می تواند به ما احساس رضایت بدهد تا در مورد خودمان حس بهتری داشته باشیم.
صاف شدن شکم

صاف و تخت شدن شکم فقط در 2 هفته + روش


شاید یکی از سریع ترین رو راحت ترین روش های خانگی و طبیعی صاف شدن شکم بعد از زایمان و... آن هم تنها در 14 روز مصرف نوعی آبمیوه است که هیچ جایی در سبد غذایی ما ندارد.
لیموناد ضد استرس

لیموناد کاملا طبیعی و گیاهی ضد استرس + دستور


برای درمان اضطراب و نگرانی های که جزو زندگی طبیعی ماست از نسخه های طبیعی استفاده کنید ، لیموناد ضد استرس که با یکی از ادویه های پرمصرف در آشپزخانه های ایرانی تهیه می شود نسخه فوری است.
اضطراب کودکان

11 کلمه که اضطراب کودکتان را لو می دهد


زمانی که فرزند شما احساس آرامش ندارد و استرس او را آزار می دهد مطمئنا کلماتی به کار می برد که ناخواسته نشانه و علامت وجود اضطراب کودکان است ، این کلمات را بشناسید.