نمناک اختلالات جنسی
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
اختلالات جنسی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
بی میلی جنسی

11 علت اصلی بی میلی جنسی زن و مرد


بی میلی جنسی می تواند مشکلاتی در زندگی مشترک به وجود بیاورد و برخی از شرایط جسمی و روحی عامل عدم تمایل مرد و زن به روابط زناشویی می شود که یکی از دلایل این مشکل در زنان رفتار مردان می باشد.
سردرد های جنسی

از علت تا درمان سردرد های جنسی


آیا شما نیز بعد از رابطه جنسی دچار سردرد می شوید؟ آیابا علت وراه های درمان سردرد های جنسی آشنایی دارید؟جواب این سوالات خود را در این بخش از نمناک بیابید.
بی میلی جنسی مردان

زنان با بی میلی جنسی مردان چه کنند؟


بی میلی جنسی مردان گاهی ریشه در سردمزاجی و گاهی متاثر از علل دیگری است که زنان نادانسته و ناخواسته آن را انجام می دهند و رابطه زناشویی را با مشکل روبرو می کنند.
بی میلی مرد به زن

ریشه بی میلی یک مرد به زنش


ظاهری از زنان که مردان دوست ندارند ، رفتارهایی که آقایان از آنها فراری هستند و چندین مورد دیگر که همه و همه مرد را از زن فراری می دهد.
میل جنسی

قاتل میل جنسی تان را بشناسید


در طی زندگی مشترک افزایش و کاهش میل جنسی امری طبیعی است اما اگر کم شدن میل جنسی بیش از حد باشد مشکل ساز خواهد بود. نگاهی به عادات زندگی و تغذیه تان داشته باشید تا دلیل اصلی را پیدا کنید.
بی میلی زنان

5 علت اصلی بی میلی زنان به رابطه جنسی


سرد مزاجی و بی میلی زنان می تواند به اندازه انزال زودرس در مردان منجر به کاهش و تخریب رابطه جنسی در زندگی مشترک شود. علل این اختلال جایی در رفتار مردان و تغییرات بدنی زنان پنهان است.
12