دیگران چه می خوانند..؟
نمناک کنترل میل جنسی
این مطلب مفید بود ؟ 80 15
4.295
روزه

تأثیر فوق العاده روزه بر بدن


روزه عملی است که انسان از اذان صبح تا اذان مغرب از چیزهایی که روزه را باطل می کند خودداری نماید. زیربنای کاربرد روزه، تمایل انسان به پدیدآوردن شرایط جسمی- -و روانی است که وسیله ای برای ارتباط میان بنده با خدای خود ایجاد می کنند.
بلوغ زودرس  نوجوانان

نشانه های بلوغ زودرس در نوجوانان و راههای درمان آن


بلوغ زودرس یکی از معضلات نوجوانان دنیای مدرن امروزی است که در این راه تغذیه, شبکه های ماهواره ای, رفتارهای نادرست و البته نا آگاهانه ی والدین نقش مهمی دارند. بلوغ زودرس علائمی دارد که با شناختن آنها تا حدودی میتوان آن را کنترل کرد.
ترک خودارضایی

راههای ثابت شده ترک خودارضایی


تمایلات جنسی خوب هستند و برای بدن ضروری اما اگر در مسیر نادرست باشند دنیایی از عوارض و مضرات را به همراه خواهند داشت . برای ترک خودارضایی از راهها و توصیه هایی استفاده کنید که اثربخش هستند.
خود ارضایی

خود ارضایی” مساوی است با زودانزالی؟


“خود ارضایی” که از جمله نقص های فردی به شمار می رود در تمام سنین عوارض و مضراتی را برای فرد در برقراری رابطه زناشویی و رسیدن به رضایت در رابطه جنسی ایجاد می کند که گاهی این عوارض تبدیل به اختلال می شوند.
خودارضایی

برخورد مناسب با خودارضایی یک نوجوان


فرد مبتلا به خودارضایی جسم و روح خود را در معرض دهها عارضه و مشکل قرار می دهد. نوجوانی که درگیر خودارضایی است نیاز به یک هادی دارد ، کسی که بتواند از راه درست او را از برای ترک یاری کند.
کنترل میل جنسی زیاد

راههای کنترل میل جنسی زیاد


داشتن میل جنسی یکی از مهمترین ارکان دوام بقا است و اگر این نعمت زیاد بوده و در مسیر درست خود قرار نگیرد در زندگی اختلال ایجاد کرده و مشکلاتی را به وجود می آورد.
خود ارضایی

عوارض باورنکردنی خود ارضایی


خود ارضایی مرد و زن ندارد و دختران و پسران هم خود را با این رفتار اشتباه در معرض از دست دادن زیبایی و ریزش شدید مو در کنار سرطان های مختلف قرار می دهند که باید درمان شود.