نمناک سکه
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
سکه
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
قیمت سکه

قیمت سکه 13 هزار تومان ارزان شد + جدول


قیمت طلا در چهار سال گذشته به پائین ترین حد خود رسید و هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 91 هزار و 677 تومان و قیمت سکه تمام نیز 901 هزار و 700 تومان داد و ستد می شود.
قیمت سکه

سقوط قیمت سکه نزدیک است؟


قیمت طلا به کمترین سطح خود در 4 سال اخیر رسیده است. در این حال این پرسش مطرح شده که قیمت سکه هم همگام با قیمت طلا در سراشیبی سقوط قرار می گیرد؟
سکه-طلای-بهار-آزادی

قیمت سکه


جدیدترین قیمت انواع سکه در بازار تهران برای سکه امامی، سکه بهارآزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی را در سایت نمناک به روز مشاهده فرمائید.
قیمت سکه و ارز

قیمت سکه و طلا پس از مذاکرات ژنو + قیمت


پس از توافق مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 در ژنو قیمت سکه و ارز در بازار امروز یکشنبه 3 آذر 1392 تحت تاثیر قرار گرفت. در ادامه قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار امروز مشاهده می کنید.
سکه و ارز

افت قیمت ها در بازار سکه و ارز


قیمت سکه و ارز در بازار امروز تحت تاثیر کاهش قیمت اونس طلای جهانی و دلار با روندی نزولی همراه بود. در ادامه قیمت انواع سکه، قیمت دلار و قیمت طلا را در بازار امروز مشاهده می کنید.
سکه و شمش طلا

پیش بینی قیمت سکه و طلا توسط سایت کیتکو


سردبیر سایت تخصصی کیتکو گفت: قیمت طلای آتی باز هم کاهش خواهد یافت، اما زیان اولیه این کاهش قیمت با افزایش تقاضا برای خرید ارزان، تنها برای مدت کوتاهی جبران خواهد شد.
سکه 500 تومانی

سکه جدید 500 تومانی + عکس


به مناسبت سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت و دهه کرامت سکه منقش به بارگاه حضرت معصومه(ص) در استانداری شهر مقدس قم رونمایی شد.