بیماریهای زنان

شلوار تنگ و فاق کوتاه
شاید شما هم بنا به سلیقه و مد روز از طرفداران شلوار های تنگ و فاق کوتاه هستید اما باید بدانید که این نوع شلوار ها باعث بروز آسیبات جدی در بدن شما می شوند.
خواص عرق رازیانه

زنان و مردانی که شدیدا به خواص عرق رازیانه نیاز دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عرق رازیانه دارای خواص و مزایای فراوانی برای برای زنان و مردان است، همچنین عرق رازیانه فواید درمانی بسیاری دارد و برای درمان بیماری ها نیز مفید است.
گرگرفتگی در خانم ها

گرگرفتگی در زنان به جز یائسگی علل دیگری دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گرگرفتگی در خانم ها یکی از مشکلات شایع دوران یائسگی می باشد که در برخی موارد به دلیل وجود یک بیماری در بدن رخ می دهد.
ماموگرافی

زنانی که حتما باید ماموگرافی انجام دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماموگرافی نوعی تصویر برداری از پستان می باشد که برای تشخیص سرطان سینه انجام می شود و زنان بالای 40 سال باید هر سال این تست را انجام دهند.
خشکی واژن

علل و راه درمان فوری خشکی واژن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خشکی واژن با خارش شدید و درد و خونریزی هنگام نزدیکی همراه است و عواملی مانند اضطراب و پوشیدن لباس های نامناسب و عدم آرامش در بروز آن موثرند.
بیماری واژن

این رنگ ترشح خبر از بیماری واژن می دهد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عضو تناسلی یکی از قسمت های حساس بدن است که نباید از کنار تغییرات مشکوک آن به سادگی عبور کرد ، نشانه هایی که خبر از بیماری واژن می دهند بخشی از این تغییرات است که باید شناخت.
بوی بد واژن

رفع فوری بوی بد واژن با محلولی که خودتان می سازید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای رهایی از بوی بد واژن و از بین بردن باکتری های عضو تناسلی به سراغ چند ماده گیاهی می رویم تا در کمترین مدت زمان این مشکل رایج خانم ها را رفع کنیم.
تنگ کردن واژن

روش قطعی تنگ کردن واژن با نوعی قرص

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای تنگ کردن واژن تمرینات کگل؛ یوگا ؛توپک بن وا و واژینال کنز را به صورت منظم و مداوم انجام دهید و با رعایت نکات بهداشتی ، تغذیه سالم و استفاده از مواد گیاهی و طبیعی از افتادگی واژن جلوگیری کنید.
درمان خانگی خارش واژن

داروهای خانگی برای درمان سریع خارش واژن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خارش واژن از مشکلات شایع در خانم هاست و جالب است بدانید که می توانید خیلی سریع در خانه با ماست یا نمک و سرکه سیب درمانش کنید.
بوی بد واژن

علت و درمان بوی بد واژن با چند نسخه خانگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
"بوی بد واژن" مشکلی است آزار دهنده که به دلایل مختلف بسته به عادات بهداشتی خانم ها بروز می کند اما آیا می دانید برای رفع این بوی نامطبوع چه باید کرد؟
ترشحات واژن

آیا تغییر رنگ در ترشحات واژن خطرناک است؟! + علت هر رنگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زنان برای حفظ تمیزی و سلامت واژن از سن بلوغ تا زمان یائسگی مقدار کمی مایع روشن یا سفید شیری رنگ و بدون بو، تولید می شود که اگر این ترشحات واژن دچار تغییر شود، نشانه ی بروز یک بیماری می باشد.
جوش های واژن

آیا جوش های واژن نشانه یک بیماری خطرناک است؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
جوش های واژن عارضه ای پوستی و بسیار دردناک است که می تواند با خارش و عفونت واژن نیز همراه باشد که در این بخش با علل ،روش های پیشگیری و درمان های خانگی برای برطرف کردن این عارضه آشنا خواهید شد.
هیرسوتیسم پرمویی

پرمویی یا هیرسوتیسم چیست و راههای درمان قطعی آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هیرسوتیسم به شرایطی گفته می شود باعث پرمویی بیش از حد در زنان می شود، اما می توانید راهکار های طبیعی برای درمان هیرسوتیسم را مشاهده نمایید.
ترشحات ژله ای واژن

نکته مهمی که باید در مورد ترشحات ژله ای واژن بدانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترشحات ژله ای واژن چیست و چرا ایجاد می شود ؟ چه زمانی این ترشحات خطرناک و نگران کننده هستند ؟ آیا ترشحات خلطی و سفید رنگ نشانه خوبی برای بارداری است ؟
آمنوره ثانویه

از علت تا درمان آمنوره ثانویه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از این اختلالات عدم پریود شدن در ماههای پشت سرهم می باشد که در اصطلاح پزشکی به آن آمنوره ثانویه گفته می شود که علت و درمان گوناگونی دارد.
صفحه 1 از 3