برو به :
نمناک قیمت ارز
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
52
بازار طلا

بازار طلا و ارز در سال 96 چگونه خواهد بود؟


بازار سکه و طلای داخل در هفته های گذشته، نوسان بیشتری را نسبت به ماه های قبل پشت سر گذاشته و در روزهایی که خبر قابل توجهی در بازار ارز، وجود ندارد، سکه بیشتر رخ نمایی می کند. به طور کلی ارزیابی ها حاکی از آن است که چهار عامل در قیمت سکه و طلا موثر هستند.
قیمت سکه و ارز

قیمت سکه و طلا پس از مذاکرات ژنو + قیمت


پس از توافق مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 در ژنو قیمت سکه و ارز در بازار امروز یکشنبه 3 آذر 1392 تحت تاثیر قرار گرفت. در ادامه قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار امروز مشاهده می کنید.
سکه و ارز

افت قیمت ها در بازار سکه و ارز


قیمت سکه و ارز در بازار امروز تحت تاثیر کاهش قیمت اونس طلای جهانی و دلار با روندی نزولی همراه بود. در ادامه قیمت انواع سکه، قیمت دلار و قیمت طلا را در بازار امروز مشاهده می کنید.
اسکناس-دلار

قیمت دلار امروز به زیر 3000 تومان رسید


در پی ادامه سقوط قیمت ها در بازار سکه و ارز نرخ فروش هر دلار امروز دو هزار و 950 تومان و نرخ خرید نیز دو هزار و 800 تومان در تابلوی صرافی ها به ثبت رسید.
اسکناس-دلار

پیش بینی قیمت دلار در روزهای آینده


با توجه به ریزش قیمت ها در بازار سکه و ارز همزمان با تحولات جدید در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به تحلیل این موضوع و پیش بینی آینده قیمت ارز و دلار در طولانی مدت می پردازیم.
اسکناس-دلار-آمریکا

پائین ترین قیمت دلار طی 4 ماه اخیر


شاخص ارزش دلار در برابر ارزهای بین المللی امروز با کاهش مواجه شد و به کمتر از 80.75 واحد رسید. این در حالیست که ارزش دلار امروز جمعه در برابر سبدی از ارزهای معتبر بین المللی به پایین ترین حد خود در 4 ماه اخیر رسیده است.