نمناک مهدی مهدوی کیا
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
مهدی مهدوی کیا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
مهدی مهدوی کیا

عکس مهدی مهدوی کیا به همراه همسر و فرزندش


مهدی مهدوی کیا متولد شهرری و اصالتا اهل روستای چشمه اراک است. مهدوی کیا یک فرزند دختر با نام عسل دارد. در این تصویر مهدوی کیا به همراه دخترش عسل و همسرش سپیده مهدوی کیا را مشاهده می کنید.
مهدی مهدوی کیا

فیلم زندگی شخصی مهدی مهدوی کیا


فیلم مستندی از زندگی شخصی و فوتبالی مهدی مهدوی کیا قرار است به کارگردانی امیرحسین حیدری برای سینما های داخلی و خارجی تولید شود،که جزییات بیشتر این فیلم را در ادامه میخوانید.
مهدی مهدوی کیا

عکسی جالب از عروسی مهدی مهدوی کیا!


عکسی از مهدی مهدوی کیا فوتبالیست سابق تیم ملی و از بازیکنان با اخلاق فوتبال کشور را در مراسم عروسی اش مشاهده می کنید که شاید خودش هم ندیده باشد.
مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا در کربلا + عکس


مهدی مهدوی کیا بازیکن خوش اخلاق و پیشکسوت فوتبال ایران در کنار مهدی هاشمی نسب، ناصر محمدخانی و مهرداد میناوند در کنار ضریح سیدالشهداء را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
مهدی-مهدوی-کیا

مورینیو سرمربی مهدوی کیا


مهدی مهدوی کیا بازیکن با اخلاق و اسبق تیم باشگاه پرسپولیس در روز 15 خردادماه در دیداری دوستانه برای خداحافظی میشائیل بالاک به میدان می رود.
مهدی-مهدوی-کیا

بوسه مظلومانه مهدوی کیا بر 4 گوشه چمن آزادی


مهدی مهدوی کیا بازیکن پرافتخار و با اخلاق فوتبال ایران در پنج دقیقه پایانی دیدار فینال جام حذفی تیم های پرسپولیس و سپاهان به زمین آمد و بر چهارگوشه چمن آزادی بوسه زد و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
مهدی-مهدوی-کیا

مهدوی کیا و فوتبال خداحافظ!


مهدی مهدوی کیا بازیکن با اخلاق فوتبال ایران درباره خداحافظی خود از فوتبال حرفه ای در بازی با سپاهان گفت و اینکه به صورت قطعی در این دیدار خداحافظی خواهد کرد.
عادل-فردوسی-پور

فردوسی پور همبازی مهدوی کیا و باقری


پس از وقوع زلزله دردناک بوشهر اهالی فوتبال نیز پا به پای مردم عزیزمان در پی یاری رساندن به بازماندگان این حادثه هستند. برخی از این اقدامات توسط اهالی فوتبال را می خوانید.
12