برو به :
نمناک ورزشفوتبال افشای رابطه غیراخلاقی مربی با بازیکن سابق لیورپول
بازیکن لیورپول ، پائول استورات
بازیکن بی حاشیه تیم های فوتبال تاتنهام ، لیورپول و منچستر سیتی در سالهای اوج زندگی فوتبالی اش بود ولی با افشا کردن رازی قدیمی خود را به عنوان یکی از قربانیان تجاوز جنسی معرفی کرد و جنجال آفرید.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395
بازدید : 671 نفر

افشاگری بازیکن سابق لیورپول

ستاره سابق فوتبال انگلستان و بازیکن لیورپول بعد از سالها راز تلخ سوء رفتار جنسی مربی اش را فاش کرد ، مربی که با این رفتار زشت به او وعده ستاره شدن می داد.

 "پائول استوارت " بازیکن سالهای گذشته تیم های فوتبال تمنچستر سیتی ، تاتنهام و لیورپول در مصاحبه ی جنجالی اش گفت که از سن 11 تا 15 سالگی توسط مربی خود مورد تجاوز قرار گرفته است. او که 40 سال این راز تلخ را فاش نکرده بود با گفتن این واقعیت جنجالی در خبرگزاری های انگلستان به راه انداخت .

بازیکن لیورپول

بازیکن لیورپول از تجاوز مربی خود گفت

او که می گوید این حرفها را حتی به خانواده اش هم نزده در آن دوران به دلیل ترس از عواقب این افشاگری سکوت کرده بود ولی اکنون با افزایش امار این جنایت تصمیم گرفت تا واقعیتی را بگوید و فرصت افشاگری را به کودکان و نوجوانان هم درد خود فراهم سازد.

پائول ادعا می کند که او 4 سال هر روز توسط مربی خود مورد تجاوز قرار می گرفته است اما مربی او را تهدید کرده بود که اگر حرفی در این رابطه بزند او را خواهد کشت ، همین ترس و تهدیدات باعث شد تا مربی شیطان صفت 4 سال به جنایت پنهان خود ادامه دهد.

 او که در ابتدا با وعده ستاره شدن پائول والدین او را راضی به عضویت فرزندشان در تیم کرده بود نقشه ی شومی در سر داشته است.

 پائول در ادامه گفت :برای اولین بار مربی مرا داخل خودرو مورد اذیت و آزار قرار داد و مرا تهدید کرد که اگر حرفی در این مورد با کسی بزنم مادر و پدرم را خواهد کشت ، در آن زمان من تنها 11 سال داشتم و هیچ قدرتی برای بیان این فاجعه با کسی را در خودم نمی دیدم در حالیکه بعد از گذشت 40 سال اکنون می دانم که به راحتی می توانستم این مسئله را با والدینم در میان بگذارم تا جنایات او ادامه نداشته باشد.

نام این مربی ذکر نشده است. 

 پائول استوارت پائول استوارت

عکس پائول استوارت بازیکت فوتبال در تیم های لیورپول و تاتنهام

افشای رابطه غیراخلاقی مربی با بازیکن سابق لیورپول

56
منبع : گروه ترجمه نمناک ، میرور /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف