برو به :
نمناک اخبارجامعه درد تجاوز زن جوان را به کچلی رساند + تصاویر
تجاوز به زن ، تجاوز
یکی از میهمانان پارتی شبانه در مسیر بازگشت به خانه اسیر راننده شیطان صفت شد ، تجاوز به زن جوان به قدری برای او دردناک بود که منجربه کچل شدنش شد.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1395
بازدید : 2,922 نفر

تجاوز به زن با کچلی او همراه شد

«استفانی گیئورگی» در روز تولد 27 سالگی خود از سوی راننده ای که او را از مهمانی Party تولدش به منزل برمی گرداند مورد تجاوز Rape قرار گرفت. روز بعد از اذیت و آزار جنسی او از ترس آبرویش تصمیم گرفت به جای این که از دست مرد متجاوز Rapist شکایت کند و موضوع را با کسی در میان بگذارد، سکوت اختیار کند و از اتفاقی که شب گذشته افتاده با هیچکس حرفی نزند.

تجاوز به زن

آزار و اذیت و تجاوز به زن باعث ریزش موهایش شد

 در روز 18 جولای امسال گیئورکی متوجه شد که موهایش شدیدا شروع به ریزش کرده و مخصوصا با هر بار دوش گرفتن مقدار زیادی از موهای خود را از دست می داد.

با بیشتر شدن شدت ریزش موهایش او متوجه شد که این موضوع غیر عادی بوده و از نظر سلامتی مشکلی برای او پیش آمده است.

به همین علت تصمیم گرفت تا به دکتر مراجعه کند و راز ریزش موهایش را فهمید.

به همین خاطر تصمیم گرفت تا موهای سرش را بتراشد تا دیگر بیش از این از مشاهده ریزش موهایش عذاب نکشد.

حالا گیئورکی با نگاهی به گذشته بر اتفاق ناگواری که برایش روی داده بود، تاسف می خورد که چرا پس از آن اتفاق سکوت اختیار کرد و از راننده متجاوز شکایت نکرد.

او می گوید:«از فردای روز مورد اذیت و آزار جنسی قرارگرفتن توسط راننده تبهکار، صدایی در گوش من نجوا می کرد که چرا از خودت دفاع نکردی و آن مرد را به سزای عمل پلیدش نرساندی؟

 

درد تجاوز زن جوان را به کچلی رساند + تصاویر

4.715
منبع : رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف