برو به :
نمناک اخبارگوناگون جراحی بینی بازیگر فیلم های مستهجن در ایران! +تصاویر
جراحی بینی ، اریکا گری در ایران
چند روزی است که تصاویری مبنی بر سفر بازیگر زن فیلم های مستهجن به ایران برای جراحی زیبایی بینی در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد، عکسی که اریکا گری 7 روز بعد از جراحی پلاستیک از خود گرفته.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395
بازدید : 7,585 نفر

جراحی بینی جنجالی مدل برزیلی در ایران

 یکی از مدل های مشهور برزیلی برای انجام جراحی زیبایی بینی به ایران - تهران سفر کرده بود و تصویری به همراه توصیف وضعیت جسمی اش به همراه تعریف از سفر خوبی که به این کشور داشت منتشر کرد اما این پیام و عکس خبری تحت عنوان حضور یک بازیگر زن فیلم های مستهجن در ایران در فضای مجازی منتشر کرد.

واقعیت خبر سفر بازیگر فیلم های مستهجن به ایران برای جراحی پلاستیک بینی چیست؟

اریکا گری مانکن برزیلی است که مدتی قبل برای جراحی زیبایی بینی به ایران آمده بود.این مدل برزیلی نوشته است که در ایران اقدام به جراحی زیبایی بینی کرده است و بدون هیچ مشکلی ویزا گرفته است.او ایران را کشور زیبایی توصیف کرده که مردمان بسیار خوبی دارد و از همه خواسته درمورد کشور ایران فکر بدی نداشته باشند.اریکا همچنین گفته است که این عکس مربوط به 7 روز پس از انجام جراحی زیبایی اش می باشد.

جراحی بینی اریکا گری در ایران

عکس بعد از جراحی بینی اریکا گری در ایران 

عکس منتشر شده از مانکن برزیلی که برای جراحی بینی به ایران سفر کرده بود

جراحی بینی اریکا گری در ایران

همانطور که در متن پیام صفحه شخصی اریکا گری مدلینگ برزیلی مشاهده می کنید او نوشته :مشکل ظاهری و تنفسی بین ام حل شد . این عسک متعلق به 7 روز بعد از جراحی زیبایی بینی من است ......  . در انتهای این پیام می خوانید که مدل برزیلی از سفر خود به تهران - ایران نگات مثبت بسیاری را مطرح کرده است .درواقع اریکا یک مدل برزیلی است نه یک بازیگر فیلم های مستهجن!

جراحی بینی , جنجال جراحی پلاستیک مانکن برزیلی اریکا گری

4.218
منبع : سیمرغ /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف