برو به :
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رابطه مجدد جنیفر لوپز با همسر سابقش مارک آنتونی ؟
جنیفر لوپز ، مارک آنتونی
جنیفر لوپز و مارک آنتونی بعد از اجرای مشترکی که با هم داشتند , مارک آنتونی خبر جدایی از شانون دی لیما را اعلام کرد که احتمال رابطه مجدد این دو به گوش میرسد.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395
بازدید : 1,855 نفر

رابطه جنیفر لوپز و مارک آنتونی حقیقت یا شایعه؟

مارک آنتونی همسر سابق جنیفر لوپز پس از دو سال زندگی مشترک از همسرش شانون دی لیما جدا شد.خبر جدایی آن ها امروز منتشر شد، این در حالی است که آن ها چند وقت پیش از هم جدا شده بودند. این چهارمین ازدواج مارک آنتونی بوده است. مارک در حال حاضر مشغول کار بر روی البوم جدیدش همراه با همسر سابقش «جنیفر لوپز» است این در حالی است که مدیر برنامه های جنیفر هر رابطه جدی و بازگشت مارک و جنیفر به هم را انکار کرده و گفته است آن ها فقط دوست هستند و برای آلبومشان همکاری می کنند.

این خواننده لاتین، ازدواج خود را با همسر جوان 28 ساله اش که یک مدل ونزوئلایی ست، به اتمام رسانده است.

پس از آن لوپز با همسر سابق و پدر دوقلوهایش –مارک آنتونی- در نیویورک سیتی اجرای مشترکی داشتند و قول آلبومی مشترک را نیز به طرفدارانشان دادند.

این زوج سابق ، روز جمعه دومین اجرای مشترک خود را -پس از جدایی- در مراسم "گرمی لاتین" برگزار کردند و پس از انتشار عکسهای صمیمی این دو روی صحنه خبر جداشدن همسر 28 ساله آنتونی مطرح شد.

جنیفر لوپز

مارک آنتونی از همسرش جدا شد

آنتونی به مدت 2 سال با "شانون دی لیما" مدل ونزوئلایی زندگی کرد و همزمان با آغاز فعالیت های مشترک با مادر فرزندانش که او نیز فعلا زندگی مجردی دارد،جدایی خود را از او اعلام کرد.

با اینکه مدیربرنامه های دو هنرمند مشهور بازگشت دوباره جنیفر و مارک را تکذیب کردند اما به نظر می رسد طرفدارانشان حدس های دیگری درباره رابطه این دو دارند .

رابطه مجدد جنیفر لوپز با همسر سابقش مارک آنتونی ؟

3.18
منبع : توریسم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف