برو به :
نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای جنجال زن برهنه پشت پنجره! + عکس
زن برهنه ، حمام آفتاب زن برهنه
آفتاب گرفتن زن برهنه پشت پنجره خانه اش باعث تصادف در خیابان شده بود که با آمدن پلیس و رفتن زن از آنجا به اتمام رسید.
بازدید : 11,419 نفر

زن برهنه پشت پنجره خانه اش جنجال برانگیخت!

دردسر بزرگی که یک زن بخاطر آفتاب گرفتن و رفتار ناشایست خود ایجاد کرد منجر به ترافیک و بهم ریختن نظم خیابان شد.

جنجال برهنه شدن یک زن پشت پنجره خانه اش یکی از عجیب ترین اتفاقات در فضای مجازی می باشد.آآفتاب گیری یک زن جلو پنجره باعث تصادف زنجیره ای و ترافیک در خیابان شد. زن برهنه در حالی که جلو پنجره به حالت درازکش در حال آفتاب گیری بود موجب تصادف و ترافیک سنگین در خیابان شد. هرچند که این ماجرا برای مدتی پیش است اما همچنان جزء یکی از اتفاقات عجیب بشمار می رود!

زن برهنه

این زن که قصد داشت نهایت استفاده از آفتاب داغ تابستانی را ببرد ، موجبات تصادف و ترافیک داغ در خیابان را فراهم کرد. یکی از دانش آموزان در حال عبور از خیابان بود که ناخودآگاه چشمش به پنجره ساختمانی می افتد که خانمی جلو آن دراز کشیده و در حال آفتاب گیری است.

یکی از راننده ها به نام مایکل کیناست می گوید من در حال رانندگی بودم که دیدم راننده جلویی زد به ماشین جلویی خود ترافیک بزرگی ایجاد شد.راننده ماشین جلویی پیاده شد و به راننده ماشین جلو من گفت کجا داری میری ؟!

معلوم هست حواست کجاست؟جوان در حالی که از وی معذرت خواهی می نمود گفت اونجا را نگاه کن ! او باعث شد حواسم پرت شود. و سپس پلیس رسید و همه چیز به خیر گذشت. خانم دردساز هم قبل از رسیدن پلیس پنجره را بسته و رفته بود.

ماجرای جنجال زن برهنه پشت پنجره! + عکس

2.735
منبع : برنا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 16
نظر کاربران
Arash

Arash

پرسپولیس امسال اول بدون هیچ دلیلی

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف