برو به :
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلیل محبوبیت خواهران کارداشیان چیست؟
خواهران کارداشیان ، کیم کارداشیان
وقتی از کیم کارداشیان دلیل مشهور شدن خواهران کارداشیان را بدون استعداد خاصی پرسیدند جواب بسیار جالبی داد.
بازدید : 3,268 نفر

دلیل محبوبیت خواهران کارداشیان

آنها هیچ استعداد خاصی ندارند اما به لطف برنامه های تلویزیونی به شخصیت های مشهور جهانی تبدیل شده اند. بله، درست حدس زده اید حرف از خواهران کارداشیان است.

همانطور که میدانید خواهران کارداشیان بسیار مشهور و پولدار هستند این در صورتی است که آن ها هیچ هنر خاصی ندارند پس دلیل شهرت آنها چیست؟ کیم کارداشیان در ادامه به این سوال پاسخ میدهد که خیلی جالب است.

خواهران کارداشیان

عکس خواهران کارداشیان

در سال 2011، «باربارا والترز» روزنامه نگار مشهور آمرکایی آنها را در رده مورد توجه ترین شخصیت های جهان قرار داد اما گفت نمی فهمد چرا این گونه است:«شما واقعا بازیگر که نیستید، آوازه خوان هم که نیستید، حرکات موزون هم که انجام نمی دهید. ببخشید هیچ استعدادی هم که ندارید، پس چرا وضعیت این گونه است؟» علت شهرت شما چیست؟

کیم کارداشیان که در برابر این پرسش قرار گرفته بود ابتدا لبخند زد اما بعد گفت که خانواده او باعث شده که یک برنامه تلویزیونی به مدت 12 سال پربیننده باشد.

برنامه ای که کارداشیان ها اجرا می کنند یک شوی تلویزیونی بی محتوا و مبتذل است که از یک شبکه کابلی پخش می شود. کریس جنر مادر کارداشیان ها بود که ایده ساخت این برنامه را مطرح کرد و این گونه نان خانواده اش را در روغن انداخت!

در این برنامه علاوه بر خود کریس، چهار تا از بچه هایش یعنی کورتنی، کیبمرلی، خلوئه و روبرت جونیور نیز حضور داشته اند. به هر حال پول درآوردن از بی استعدادی هم خودش هنری است!

دلیل محبوبیت خواهران کارداشیان چیست؟

3.513
منبع : روزنامه هفت صبح -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف