برو به :
نمناک ورزشگوناگون ورزشکار المپیکی متجاوز به عنف در المپیک ریو ناکام ماند!
تجاوز به دختر ، ورزشکار المپیکی متهم
این خبر جنجالی همه جا پخش شد که یک ورزشکار قهرمان المپیک ایرانی به دلیل تجاوز به دختر دستگیر شده است.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1395
بازدید : 10,250 نفر

آه دختر آزار دیده ورزشکار المپیکی را گرفت

یک ورزشکار المپیکی در حالی مجوز حضور در المپیک 2016 ریو را گرفت که به جرم تجاوز، پرونده داشت و با وساطت کمیته ملی المپیک اجرای حکمش به پایان المپیک موکول شده بود!

خیلی ها دوست داشتند بدانند این ورزشکار مدال آور المپیک که با چنین جرم بزرگی بازداشت شده چه کسی است.
گمانه زنی ها آغاز شد هر چند اطلاع خاصی از این ورزشکار خاطی به بیرون درز نکرد و در حد همان کد دادن های گنگ ماند.
پس از گذشت چند روز اما رسانه ها خبر از اعلام حکم این ورزشکار دادند:" یکی از ورزشکاران سرشناس ایران که در کارنامه خود سابقه حضور در رقابت های المپیک را دارد و به اتهام «تجاوز به عنف» در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شده بود، به شلاق محکوم شد .

تجاوز به دختر

ورزشکار متجاوز المپیکی


اولین بار سال قبل بود که از محکومیت یک ورزشکار سرشناس المپیکی خبر داده شد. خبر تبعید یک ورزشکار مطرح به جرم تجاوز، خیلی زود در ایران سر و صدا کرد و حتی خبرگزاری های رسمی هم این خبر را منعکس کردند. این ورزشکار در صورت اجرای حکم صادره (یک سال تبعید) حق حضور در المپیک 2016 را ندارد و کمیته ملی المپیک در تلاش است اجرای حکم را عقب بیاندازد. وکیل متهم مدعی شد موکل او هیچ مشکلی برای خروج از کشور و شرکت در المپیک 2016 ندارد و علاوه بر وثیقه ای که گذاشته ضامن هم معرفی کرده است.

گویا ضامن این ورزشکار کمیته ملی المپیک بود. بر اساس شنیده ها، کمیته ملی المپیک که یک مدت نسبتا طولانی خبر سقوط اخلاقی این ورزشکار سرشناس را مخفی نگه داشته بود، بعد از لو رفتن خبر ابتدا تلاش کرد صدور حکم این ورزشکار را به تعویق بیاندازد اما قوه قضاییه تفاوتی میان او و یک شخص عادی قائل نشد.

در پی شکایت مجدد و پیگیری دختر خانمی که مدعی شده بود با این ورزشکار ارتباط و قصد ازدواج داشت و بنا به دلایلی از ازدواج منصرف شد و بعد از اعلام این تصمیم، این ورزشکار او را به بهانه شرکت در یک جشن تولد به خانه ای خلوت برد و ... حکم به تبعید این ورزشکار داد.

اما کمیته ملی المپیک پیگیری کرد و تقاضا داد با توجه به در پیش بودن المپیک 2016 ریو و شانس بالای این ورزشکار برای افتخارآفرینی ورزشی، حکم بعد از حضور این ورزشکار در المپیک اجرا شود. حامیان این ورزشکار امیدوار بودند او در ریو مدال بگیرد و با همین مدال، به عنوان افتخارآفرین ورزش ایران مشمول عفو شود اما این ورزشکار سرشناس در المپیک 2016 شکست خورد و حالا شنیده می شود قرار است بعد از بازگشت به ایران حکم تبعید یک ساله در خصوص او به اجرا دربیاید.

البته این ورزشکار در تلاش است از شاکی خصوصی خود رضایت بگیرد تا به منطقه دورافتاده تبعید نشود. تبعید او می تواند به منزله پایان دوران قهرمانی اش باشد. بد نیست بدانید عده ای معتقدند ناکامی این ورزشکار هم به دلیل نارضایتی دختری است که مورد تجاوز قرار گرفته، آه کشیده و این ورزشکار را نفرین کرده است!

ورزشکار المپیکی متجاوز به عنف در المپیک ریو ناکام ماند!

2.950
منبع : جام جم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 29 21
برچسب ها :
نظر کاربران
فاطیما

فاطیما

دختره نمیخاسته باهاش ازدواج کنه ولی باهاش جشن تولد میره؟؟؟باید قبل جشن تولد رفتن آه رو میکشید نه الان!

پاسخ دادن 8 4
محسن

محسن

فاطیما خانم درست گفته. اگه نمیخواستی باهاش ازدواج کنی پس چرا رفتی باهاش جشن تولد؟؟؟ که این طوری بشه. وای که دخترا چقد سادن

پاسخ دادن 2 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف