برو به :
نمناک ورزشگوناگون پپ گواردیولا زمان رابطه جنسی بازیکنان را تعیین میکند
پپ گواردیولا ، سرمربی منچسترسیتی
پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی که رابطه جنسی بعد از نیمه شب را برای بازیکنان ممنوع کرده بود این خبر را تکذیب کرد و گفت فوتبال بدون رابطه جنسی ممکن نیست.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1395
بازدید : 1,437 نفر

پپ گواردیولا و تشویق بازیکنان به رابطه جنسی

سمیر نصری اذعان می دارد که پپ گواردیولا بازیکنان منچستر سیتی را از رابطه جنسی بعد از نیمه شب منع کرده بود تا عملکردشان بهتر شود.

هافبک فرانسوی حال حاضر سویا -سمیر نصری- می گوید که سرمربی سیتیزن ها به او اجازه ی رابطه جنسی در نیمه شب را نمی داد.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی این خبر را تکذیب کرده که به بازیکنانش گفته بود تا قبل از نیمه شب رابطه جنسی نداشته باشند. سمیر نصری بازیکن منچستر سیتی که در حال حاضر به صورت قرضی برای سویا بازی می کند، پیش تر گفته بود که گواردیولا برای این که بازیکنانش شب ها خوب بخوابند، رابطه جنسی بعد از نیمه شب را برایشان ممنوع کرده است.

پپ گواردیولا

نظر پپ گواردیولا درباره رابطه جنسی بازیکنان

پپ گواردیولا منع رابطه جنسی بعد نیمه شب را تکذیب کرد

 سرمربی پیشین بارسلونا با تکذیب این سخنان، گفته است که حتی بازیکنانش را تشویق می کند که بیشتر هم رابطه جنسی داشته باشند. این سرمربی 45 ساله اسپانیایی گفته است:"اگر با شریک زندگیتان رابطه جنسی نداشته باشید، غیر ممکن است بتوانید خوب فوتبال بازی کنید."
 
نصری که در روز آخر نقل و انتقالات به صورت قرضی به سویا فرستاده شد، به یک شبکه تلویزیونی فرانسوی گفته بود:"او می خواهد بازیکنانش لاغر و روی فرم باشند. گواردیولا خوراکی زیادی را برای بازیکنان ممنوع می کند اما معروف ترین نقل قول او قبل از روزی که تعطیل می شویم این است که بعد از نیمه شب رابطه جنسی نداشته باشیم. این حتی در مورد شب هایی که فردایش بازی نداریم هم هست، چون او می خواهد که شما شب را خوب بخوابید."
 
گواردیولا با تکذیب سخنان این بازیکن فرانسوی گفته است:"من هرگز چنین چیزی نگفته و هرگز هم آن را ممنوع نخواهم کرد. اگر رابطه جنسی داشته باشید... بازیکنان بهتری خواهید بود."
 
در مورد گورادیولا گفته می شود که برای اطمینان از انسجام بیشتر در تمرین ها، استفاده از اینترنت وای فای را هم در زمین تمرین منچستر سیتی ممنوع کرده. گائل کلیشی مدافع منچستر سیتی پیش تر گفته بود که سرمربی باشگاه خوردن پیتزا، بعضی آب میوه ها و خلاصه هر غذای سنگینی را در لیست ممنوعیت ها گذاشته.

پپ گواردیولا زمان رابطه جنسی بازیکنان را تعیین میکند

57
منبع : آی اسپورت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف