برو به :
نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جنجال انعام 20 هزار یورویی پیکه و شکیرا به یک آشپز
پیکه و شکیرا ، ‌ پیکه
پیکه فوتبالیست معروف بارسلونا و همسرش شکیرا با پرداخت انعام 20 هزار یورویی به آشپز خود سوژه رسانه ها شدند.
بازدید : 1,540 نفر

انعام 20هزار یورویی پیکه و همسرش سوژه شد

جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا و همسرش شکیرا در تعطیلات تابستانی خود دست به اقدامی زندن که در رسانه های خبری بازتاب گسترده ای داشته است.

ماجرا از این قرار است که این زوج جوان در سفری که به ایبیزای اسپانیا داشتند، آشپزی را استخدام کردند که در طول سفر برای شان آشپزی کند. آنها که از غذاهای این آشپز حرفه ای خیلی راضی بودند، انعامی 20 هزار یورویی را برای او کنار گذاشتند که همین سوژه حالا کلی سروصدا به پا کرده. این خبر در برنامه «سگ های خیابانی» در یکی از شبکه های رادیویی آرژانتین درز کرد و در این برنامه کایتانو، مجری برنامه از این رفتار سخاوتمندانه پیکه و شکیرا خبر داد. گویا این مجری، یکی از دوستان نزدیک آشپزی است که پیکه و شکیرا در طول یک هفته اقامت شان در جزیره زیبای ایبیزا استخدام کرده بودند.

پیکه و شکیرا و فرزندشان

عکس پیکه و شکیرا و فرزندشان

مجری این برنامه رادیویی در تشریح اتفاقی که رخ داده، گفت:«من دوستی دارم که در ایبیزا زندگی می کند و گویا در یک هفته ای که پیکه و شکیرا به ایبیزا سفر کرده بودند، او را استخدام کردند تا برای شان غذا بپزد. این زوج جوان از غذاهایی که دوستم برای شان می پخت، خیلی خوش شان آمده بود و حتی از صبحانه هایی که برای شان تدارک دیده می شد، لذت می بردند و به همین خاطر هم انعام خیلی خوبی به او پرداخت کردند. گویا در پایان این سفر، پیکه و شکیرا به او گفتند که واقعاً خوشحالند و از غذاهای او لذت بردند و به او پاداشی... حدس بزنید چقدری؟ پیکه این پول را پرداخت کرد. او علاوه بر آنکه پول توافق شده برای خدمات آشپزی را به دوستم پرداخت کرد، برایش انعام خوبی هم کنار گذاشت.» تمام حاضران در استودیو، شروع به حدس زدن رقم این انعام کردند 500 یورو؟ 1000 یورو؟ 2000 یورو؟ ولی حدس هیچ یک درست نبود. مجری برنامه ادامه داد:«دوستم برایم گفت که پیکه در ابتدا او را در آغوش کشید و سپس به او گفته:«این را بگیر. لذتش را ببر و خرج کاری بکن.» و سپس دستش را در جیبش کرده و 10 هزار یورو از جیبش بیرون آورده. آشپز باورش نمی شده و حتی پول را هم نشمرده ولی گویا داستان به اینجا ختم نشده و پیکه دستش را در جیب سمت چپش کرده و 10 هزار یوروی دیگر خارج کرده و به آشپز پرداخت کرده.»

جنجال انعام 20 هزار یورویی پیکه و شکیرا به یک آشپز

511
منبع : روزنامه خبر ورزشی - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف