آبشار نیاگارا
پیرزن شجاعی که برای رسیدن به آرزویش دست به کار خطرناکی زده بود نامش را برای همیشه در تاریخ ثبت کرد ، او خود را داخل یک بشکه حبس کرد و از بالای بلندترین آبشار جهان (نیاگارا) به پایین پرید.

پریدن زن 63 ساله از بالای آبشار نیاگارا

در طول تاریخ زنان هستند که مسئله ترس را نادیده گرفته و دست به کارهای خارق العاده زدند درست مثل همین خانمی که با قرار گرفتن داخل یک بشکه از بالای آبشار نیاگارا پرید و سالم ماند.

"آنی ادسون تیلور" اولین کسی است که در سال 1901 از آبشار نیاگارا پایین پرید و زنده ماند وی برای محافظت از جانش ابتدا داخل یک بشکه بزرگ شد و سپس این بشکه به پایین پرتاب گشت.
آنی ادسون تیلور بعد از مرگ شوهرش در جنگهای داخلی امریکا با بحران اقتصادی شدیدی مواجه شد و در سن 62 سالگی تصمیم گرفت با انجام یک کار خارق العاده به شهرت رسیده و از شهرت برای رسیدن به ثروت استفاده کند. او درست در روز تولد 63 سالگی اش تصمیم خود را برای پریدن از نیاگارا عملی کرد. بنابرگزارشات هزاران نفر در پایین آبشار نیاگارا شاهد این صحنه بودند و هیچ کس فکر نمیکرد این زن زنده بماند.مدیر برنامه او برای پرش با هشدار پلیس روبرو شد که در صورت مرگ این زن از سوی پلیس کانادا و امریکا تحت تعقیب قرار خواهد گرفت چرا که این کار بیشتر به یک خودکشی شباهت داشت. برای محافظت او یک بشکه ساخته شد که دارای طول 1.4 متر و عرض 1 متر بود و او داخل این بشکه از ارتفاع حدود 174 فوت پایین انداخته شد.
او موفق شد این کار را انجام دهد و تنها برای لحظاتی در شوک به سر برد اما هیچ صدمه دیگری ندید. وی در مصاحبه اش با نشریات اعلام کرد دیگر هیچ وقت حاضر به تکرار این کار نیست و ترجیح میدهد بمیرد اما این کار را نکند و تاکید کرد اجازه نمیدهد کس دیگری این کار را انجام دهد و شاهد لحظات مرگبار باشد.

تصاویر آنی ادسون تیلور زنی که از بالای آبشار نیاگارا به پایین پرید

 
آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا

تصاویر آنی ادسون تیلور بعد از پریدن از بالای آبشار نیاگارا

زن 63 ساله از بالای آبشار نیاگارا پریدو زنده ماند +عکس

511
این مطلب مفید بود ؟110
برگرفته از فرادید /ن
وبگردی