نمناک اخبارحوادث آتش سوزی گسترده در بازار پاچنار تهران
آتش سوزی بازار تهران ، آتش سوزی بازار
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی یک ساختمان تجاری واقع در بازار تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1397

آتش سوزی 15 مغازه در بازار تهران

فارس: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در یک ساختمان تجاری واقع در بازار پاچنار خبر داد و گفت:در این حادثه مورد مصدومیت نداشتیم. 

جلال ملکی در خصوص حادثه آتش سوزی در یک ساختمان تجاری در بازار بزرگ، بازار پاچنار سرای سیدولی اظهار داشت:در ساعت 22 دقیقه بامداد امروز حادثه این آتش سوزی به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 5 ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود:محل آتش سوزی یک سرای قدیمی سه طبقه بود که ده ها باب مغازه در این سراها وجود داشت که اکثرا کاربری آنها تولید کفش بوده و زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند مشاهده شد بیش از 15 باب مغازه دچار حریق شده است و این آتش در حال سرایت به کل ساختمان بود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران اظهار داشت:آتش نشانان بلافاصله وارد عمل شده و نسبت به اطفای حریق اقدام کرده و در حال حاضر آتش خاموش شده است و مورد مصدومیت نداشته ایم. 

ملکی افزود:علت این حادثه در دست بررسی است و بنده تقاضا می کنم در روزهای پایانی سال کارگاه های تولیدی بیشتر نکات ایمنی را رعایت کنند.

انتهای پیام/م

آتش سوزی 15 مغازه در بازار پاچنار تهران

این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف