نمناک اخبارحوادث آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در تهران
آتش سوزی ، آتش سوزی تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در بلوار تعاون خبر داد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1396

آتش سوزی در پارکینگ خودرو در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در بلوار تعاون خبر داد و گفت:در این حادثه 4 دستگاه خودروی سواری در آتش سوختند.

سید جلال ملکی افزود:ساعت 5:47 امروز حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در بلوار تعاون خیابان نیلوفر به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان؛ تشک نجات و خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد:در پارکینگ یک ساختمان 5 طبقه 10 واحدی آتش به 4 خودروی سمند؛ ام وی ام؛ 405 و 206 سرایت پیدا کرده بود و این حریق در حال سرایت به سایر خودروها بود .
ملکی با بیان اینکه دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود و تعدادی از ساکنان در میان دود غلیظ گرفتار بودند افزود:آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد عملیات نجات شدند و 12 نفر از ساکنان این ساختمان را به سلامت خارج کردند.
وی خاطرنشان کرد:در محل پارکینگ چندانباری وجود داشت که آتش به بخشی از این انباری ها سرایت پیدا کرده بود.
به گفته ملکی با اقدامات آتش نشانان از سرایت کامل آتش به انباری ها جلوگیری شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره تعداد مصدومان این حادثه نیز گفت:تنها یک مرد مسن دچار دود گرفتگی شده بود که آتش نشانان وی را تحویل عوامل اورژانس دادند.
ملکی با بیان اینکه آتش نشانان پس از تخلیه دود و ایمن سازی ساعت 7:36 به این عملیات پایان دادند خاطر نشان کرد:علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در تهران

برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف