آخرین بازدید اینستاگرام
برنامه شبکه اجتماعی اینستاگرام در آپدیت اخیر خود قابلیت پنهان کردن آخرین بازدید (لست سین) را اضافه کرد که شما می توانید آخرین بازدید اینستاگرام را غیرفعال کنید.

چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟!

از آخرین آپدیت های اینستاگرام می توان به موردی اشاره کرد که شما می توانستید از بخش دایرکت اینستاگرام آنلاین و یا غیرآنلاین بودن کاربران دیگری که فالو کرده بودید و در دایرکت با آنها تعامل داشتید، را متوجه شوید. اما این در حالی است که شاید این قابلیت برای شما خوشایند نباشد و علاقه ای به این نداشته باشید که کاربران دیگر بتوانند آنلاین و یا غیر آنلاین بودن شما را متوجه شوند و طبیعتا این موضوع برای هر یک از ما با زوایای مختلفی مشاهده می شود چرا که شاید از دید برخی ها خوب و از دید برخی دیگر قابلیت خوشایندی نباشد.

خوشبختانه اینستاگرام برای غیر فعال یا فعال کردن لست سین (آخرین بازدید) دست کاربرانش را باز نگه داشته است و کاربران تصمیم گیرنده نهایی هستند که آیا در استفاده از این قابلیت سهیم شوند یا خیر؟! که شما می توانید تنها در چند مرحله این قابلیت را فعال یا غیرفعال کنید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را بصورت مرحله به مرحله با غیرفعال کردن لست سین اینستاگرام آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه مهم : لازم به ذکر است که قبل از انجام مراحل ذیل حتما باید آخرین نسخه اینستاگرام را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید.

در قدم اول وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس به قسمت پروفایل خود بروید. پس از وارد شدن به پروفایل خود در اینستاگرام، در گوشه سمت راست شما 3 خط افقی را مشاهده خواهید کرد که باید آنرا انتخاب کنید.
 
آخرین بازدید اینستاگرام
 
قدم دوم؛ هم اکنون پنجره ای از سمت راست برای شما نمایش داده خواهد شد که باید از انتهای آن گزینه Settings یا تنظیمات را انتخاب نمائید که در تصویر ذیل مشخص شده است.
 
لست سین اینستاگرام
 
قدم سوم؛ اینک گزینه مشخص شده Privacy را از صفحه تنظیمات اینستاگرام انتخاب کنید.
 
آخرین بازدید اینستاگرام

قدم چهارم؛ اینک باید گزینه Activity Status را انتخاب کنید که در تصویر ذیل هم مشخص شده است.

لست سین اینستاگرام

قدم پنجم؛ اینک باید گزینه show activiy status که در تصویر ذیل مشخص شده است را غیرفعال کنید تا آخرین بازدید اینستاگرام (disable instagram last seen) شما برای عموم فالوورهایی که شما را فالو کرده اند، غیرفعال شود و هم اکنون موفق به بستن لست سین اینستاگرام شده اید. همچنین با فعال کردن این گزینه، اقدام به فعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام خواهید کرد که عموم فالوورهای شما می توانند از وضعیت آنلاینی شما مطلع شوند.

آخرین بازدید اینستاگرام

آموزش غیرفعال کردن لست سین (آخرین بازدید) اینستاگرام

4.5291
این مطلب مفید بود ؟26229
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی