نمناک تکنولوژیترفندستان ترفند غیرفعال کردن مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام + عکس
آخرین بازدید اینستاگرام ، آخرین آپدیت اینستاگرام
در آخرین آپدیت اینستاگرام ویژگی جدیدی اضافه شده است که میتوانید در قسمت دایرکت آخرین بازدید دوستان خود را ببینید و میتوانید این ویژگی را در تنظیماتش فعال یا غیرفعال کنید.

چگونه ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟!

یکی از آخرین ویژگی هایی که در آپدیت اخیر به برنامه اینستاگرام افزوده شد،این قابلیت بود که در قسمت دایرکت چت اینستاگرام خود می توانید آنلاین یا غیر آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده کنید.

اما با این وجود شاید این قابلیت برای شما خوشایند نباشد و در جستجوی این باشید که چگونه این قابلیت که زمان آنلاین بودن شما را در اینستاگرام به دوستانتان نشان می دهد را غیر فعال کنید.

خوشبختانه اینستاگرام برای غیر فعال یا فعال کردن این ویژگی دست کاربرانش را باز نگه داشته است و می توانید با اختیار خود آنرا باز یا بسته کنید.

اما اینک این سوال به میان می آید که غیر فعال یا فعال کردن ویژگی آخرین بازدید در کدام بخش از اینستاگرام می باشد؟! برای اطلاعات کافی تنها کافی است تا مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید.

 مراحل غیر فعال یا فعال کردن ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام به ترتیب

1. ابتدا به قسمت پروفایل خود بروید.پس از وارد شدن در پروفایل خود،در گوشه سمت راست برنامه موبایلی اینستاگرام شما 3 نقطه را مشاهده می کنید.بر روی آن کلیک نمایید.
آخرین بازدید اینستاگرام

مرحله اول گزینه تنظیمات اینستاگرام

2. پس از کلیک کردن بر روی 3 نقطه،شما وارد تنظیمات برنامه اینستاگرام می شوید.اینک به میزانی پایین بیایید تا بخش "Activity Status" را مشاهده نمایید.اینک بر روی این گزینه کلیک نمایید.
اینستاگرام

ویژگی جدید آخرین بازدید در اینستاگرام

3. پس از کلیک کردن بر روی گزینه "Activity Status"،صفحه ای جدید برای شما باز می شود که در آنجا می توانید ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام که در آپدیت اخیر به این برنامه کاربردی اضافه شد را فعال یا غیر فعال نمایید.
غیر فعال کردن

مرحله سوم فعال یا غیرفعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام

روش فعال و غیر فعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام

منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف