آرام جعفری

صفحه اینستاگرام آرام جعفری هک شد +عکس

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396کد مطلب : 64593زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرام جعفری با انتشار پستی درباره علت غیبت یک ماهه اش در اینستاگرام و هک شدن صفحه اش صحبت کرد.

بازگشت آرام جعفری به اینستاگرام بعد از یک ماه

ماجرای هک شدن اینستاگرام بازیگران و چهره های سرشناس داستان بلندی است که تمامی ندارد. بعد از ماجراهایی که با هک صفحه هنرمندان شکل گرفت این بار صفحه بازیگر زیر آسمان شهر هک شد.

آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی خبر از غیبت یک ماهه در اینستاگرام و هک شدن صفحه اینستاگرامش داد.

خبر آرام جعفری از هک صفحه اینستاگرامش

آرام جعفری با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:همراهان عزیز جانم ،یک ماه همراهتون متاسفانه نبودم..اول اینکه جنوب سر فیلمبرداری بودم و دوم اینکه متاسفانه،منو هک کرده بودن،دلم برای این افراد میسوزه،امیدوارم حالشون خوب باشه تا کسی رو هک نکنن دیگه،باز هم همراهتون هستم... شاد باشیم و پیروز...

 آرام جعفری

هک اینستاگرام آرام جعفری

آرام جعفری دوره های بازیگری را در کلاس های استاد سمندریان گذرانده و تئاتر را به صورت جدی دنبال کرده است،مجموعه خارج از حصار اولین فیلمی بود که آرام جعفری در آن به ایفای نقش پرداخت.

آرام جعفری

آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون

آرام جعفری در تازه ترین اثر تلویزیونی اش در سریال معمای شاه جلوی دوربین رفت و زیر آسمان شهر را شاید بتوان یکی از به یادماندنی ترین سریال های او تلقی کرد که در نقش دختر ملکه رنجبر به ایفای نقش پرداخت.

آرام جعفری

آرام جعفری بازیگر سریال زیر آسمان شهر

از دیگر فیلم های آرام جعفری میتوان به :میگی نه نگاه کن، زیر آسمان شهر، دختران، خانه ای در تاریکی، رسم شیدائی و لبه تاریکی اشاره کرد.

آرام جعفری به زودی مادر میشود

آرام جعفری بازیگر 37 ساله کشورمان حدود چهارسال است که زندگی مشترک را آغاز کرده و به دور از حواشی در کنار همسرش زندگی میکند. همسر آرام جعفری کمتر در مقابل دوربین قرار میگیرد و تنها در مراسم رسمی مانند جشنواره فجر میتوانیم او را در کنار خانم بازیگر ببینیم.

آرام جعفری

آرام جعفری و همسرش در جشنواره 

این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در یک گفتگو و در حضور همسرش قول داد که به زودی مادر شود.

آرام جعفری

آرام جعفری و همسرش

صفحه اینستاگرام آرام جعفری هک شد +عکس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی