آرایش سریع
چند نکته را در آرایش مو و صورتتان به کار ببرید تا در صرفه جویی وقت و داشتن ظاهری زیبا به شما کمک کند و آرایش سریعی ای داشته باشید.

ترفندهای آرایش سریع هنگام صبح

آیا به دنبال راهکارهایی هستید تا در مدت زمان کم، صورتتان را به طرز زیبا و شگفت‌انگیز آرایش کنید؟ در این بخش از دنیای مد نمناک، با راهکارهایی سریع و موثر برای آرایش صورت در زمان محدود آشنا خواهید شد.

از تکنیک‌های ساده مثل استفاده از ریمل برای پر کردن مژه‌ها تا استفاده از رژ لب برای برجسته کردن لب‌ها، این مطلب شما را به یافتن راهکارهای عالی برای آرایش سریع و خلاقانه همراه خواهد کرد.

صبح‌ها همیشه مدت زمان کمی داریم تا آرایش خود را انجام دهیم. اما با استفاده از ترفندها و روش‌های مناسب، می‌توانید صورت خود را در مدت زمان کم به طرزی زیبا و موثر آرایش کنید. در زیر به ترفندهایی برای آرایش سریع در صبح می‌پردازیم.

استفاده از فراورده‌های چندمنظوره

از محصولات چندمنظوره مانند کرم‌های رنگی یا رژگونه‌های چشم و لب با رنگی مناسب برای هر دو استفاده استفاده کنید. این به شما کمک می‌کند تا زمان زیادی را در انتخاب و استفاده از محصولات مختلف صرف نکنید.

آرایش سریع

استفاده از پودر

با استفاده از پودر سبک و نازک، پوست صورتتان را مات کنید و براقیت آن را کاهش دهید. این کار به شما ظاهری پوستی صاف و مات بهتری میدهد.

کرم پودر را فقط با اسفنج بزنید

اگر عاشق آرایش هستید و میخواهید در فرصت کمی که دارید، سریع آرایش کنید، اسفنج بهترین همراه شماست. با استفاده از اسفنج، می‌توانید به سرعت و با پوششی بی عیب و نقص، پوست خود را آرایش دهید.

با انگشتان دست آرایش نکنید

استفاده از ابزارهای آرایشی به جای انگشتان دست، روند آرایش را تسریع می‌دهد و اشتباهات آرایشی را کاهش می‌دهد. همچنین، زمان صرف شستن دستان نیز صرفه جویی می‌شود. با سازماندهی مناسب ابزارهای آرایشی، زمان زیادی را برای پیدا کردن ابزارها هدر نمی‌دهید.

بیخیال خط چشم شوید

اگر عجله دارید، به فکر کشیدن خط چشم خود نباشید. در صورت نیاز به خط چشم، می‌توانید از کمی سایه سیاه استفاده کنید و یا آن را در زمانی دیگر به راحتی اعمال کنید. مطمئن باشید که هیچ خط چشمی که با عجله کشیده شده است، نتیجه خوبی نخواهد داشت.

کرم دور چشم نزنید بهتر است

اگر هنگام عجله از کرم دور چشم استفاده نکنید، در ابتدا ممکن است تضادی بین پوست و منطقه دور چشمتان ایجاد شود؛ در واقع، در زمان عجله، استفاده از کرم دور چشم لازم نیست. به جای آن، مطمئن شوید که سرم چشم را به تمام نواحی اطراف چشمتان اعمال کرده‌اید. سرم چشم یک محصول ضد چروک و نرم کننده است که بدون نگرانی از بد شدن نتیجه آرایش خود میتوانید استفاده کنید.

کانسیلر

با خط لب به آرایش لبهایتان نظم دهید

شاید استفاده از رژلب به تنهایی برای آرایش لب، نیاز به زمان و دقت بالایی دارد اما خط لب به سرعت کار آرایش لبهایتان را به پایان میرساند.

از ریمل استفاده کنید ولی به اندازه

اگر از آن دسته بانوانی هستید که بدون ریمل مژه و سایه ی ابرو (یا مداد ابرو) از خانه بیرون نمی‌روید، می‌توانید مژه‌ها و ابروهای خود را با ریمل زیباتر کنید. با این کار، مژه‌ها پرتر، تیره‌تر و بلندتر به نظر می‌رسند و ابروها نیز به شکلی مرتب و شکیل تر تبدیل می‌شوند.

لوازم آرایش اضافه را کنار بگذارید

وقتی بسیار عجله دارید، نیازی نیست تمام صورت را آرایش کنید. به جای آن، فقط از سه محصول اساسی، یعنی ریمل، رژ گونه و رژ لب استفاده کنید. این محصولات به شما در عرض 5 دقیقه آماده‌سازی می‌کنند. ریمل باعث می‌شود چشمان شما بیدارتر و گشوده‌تر به نظر برسند زیرا مژه‌ها را تیره‌تر می‌کند. رژ گونه و رژ لب هم به رنگ صورت شما را زنده و سرحال نشان می‌دهند.

نظم را به کشوی لوازم آرایش خود بیاورید

اگر احساس می‌کنید وقت زیادی را برای پیدا کردن ریمل مژه و قلم ابرو در وسایل آرایشی خود تلف می‌کنید، زمان مناسبی است که به سازماندهی بپردازید. پیدا کردن وسایل آرایشی در صبح می‌تواند خسته‌کننده باشد. بدون توجه به میزان آرایشی که انجام می‌دهید، حتماً یک مکان مشخص برای آنها تعیین کنید. اگر محصولات زیبایی شما زیاد هستند و فضای زیادی از کشو را اشغال می‌کنند، می‌توانید کشو را به بخش‌های کوچکتر تقسیم کنید یا یک جعبه آرایشی با کشو و قسمت‌های قابل جداشدن تهیه کنید، به این ترتیب هر محصول را در جای خاصی قرار داده و به راحتی پیدا خواهید کرد.

ترفندهای آرایشگران برای اینکه صبح ها سریع آرایش کنیم

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
برچسب : آرایش صورت
وبگردی