آرایش چشم ریز
داشتن چشم های ریز و گود برای همه خانم ها ناخوشایند است اگر شما هم چشمان ریزی دارید با برخی تکنیک های آرایشی چشمان تان را درشت کنید.

روش آرایش چشم ریز برای درشت تر شدن

داشتن چشم های ریز مشکل بسیاری از خانم ها است و حسابی از این موضوع ناراحت هستند اما بهتر است بدانید با چند ترفند ساده آرایشی میتوانید صاحب چشمانی درشت و جذاب شوید فقط باید بدانید چشم هایتان را چطور آرایش کنید. در این بخش از دنیای مد نمناک نکات آرایشی را به شما میگوییم که باعث میشوند چشمان تان درشت تر دیده شود.

آرایش چشم ریز

اصول آرایش چشم های ریز 

- یکی از کارهایی که در درشت تر شدن چشم ها تاثیر زیادی دارد فر کردن مژه ها با فرمژه قبل از ریمل زدن است، اگر ریمل زدید و فراموش کردید فرمژه بزنید باید منتظر شوید تا ریمل تان خشک شود سپس از فرمژه استفاده کنید.

- ترفند بعدی برای درشت نشان دادن چشم های ریز این است که مژه های پایین را هم ریمل بزنید، معمولا خانم ها عادت دارند فقط مژه های پلک بالا را ریمل میزنند اما اگر میخواهید چشمان درشت تری داشته باشید باید مژه های پایین چشم را هم ریمل بزنید.

ترفندهای آرایش چشم

ترفندهای آرایش چشم ریز و گود

- داخل پلک پایین تان مداد سفید بزنید، این ترفند تاثیر شگفت انگیزی در درشت تر شدن چشم ها دارد. خانم هایی که چشم های ریزی دارند باید مداد سفید را جایگزین مداد مشکی کنند.

- اگر ابروهایتان خیلی به چشم هایتان نزدیک است باید ابروهایتان را نازک کنید تا پشت چشم تان باز تر شود و چشم هایتان درشت تر به نظر برسند، همیشه ابروهایتان را مرتب نگه دارید.

آرایش چشم پف دار

چشم های ریز را چگونه آرایش کنیم؟

- برای جشن ها مختلف و مراسم عروسی از مژه مصنوعی استفاده کنید زیرا چشمان شما را درشت و جذاب میکند، البته به شرطی که روش استفاده از مژه مصنوعی را بدانید.

 

با این رازهای آرایش چشمان ریز را درشت کنید + عکس

4.3129
این مطلب مفید بود ؟11118
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش چشم
وبگردی