آروغ زدن
مردی 34 ساله به نام (نیل ریبنز) که بیماری عجیب از دوران کودکی اش دارد و قادر به آروغ زدن نمی باشد.

آروغ نزدن مردی به مدت 34 سال

فردی به نام "نیل ریبنز"34 از بریتانیا در زمان کودکی اش دچار یک بیماری شد که حتی برای آن بیماری اسمی وجود نداشت و اما پس از گذشت چند سال اتفاقی خبرساز برای این فرد رخ داد.او توانایی آروغ زدن را در کودکی اش از دست می دهد و پس از مراجعه به دکتر،علتی برای این مشکل نمی توانند بیابند و آنرا یک بیماری نادر می نامند.اما پس از سال ها ،اینک پس از گذشت سال های زیاد با استفاده از تزریق بوتاکس توانست این مشکل که از دوران کودکی با وی همراه بود را خاتمه دهد ؛ پس از تزریق این بوتاکس به گلویش ،وی ادعا کرد که هیچ مشکلی ندارد و کاملا مشکلش بهبود یافته است. 
این مشکل عجیب و غریب که جزئیات آن را در بخش سرگرمی نمناک می خوانید، در آقای نیل تنها به علت حنجره اش ایجاد شده بود که از عبور گازهای از طریق گلو جلوگیری می کرد.به همین دلیل وی از همان دوران کودکی اش شروع به ویزیت شدن توسط متخصصان مربوطه کرد تا بتواند برای این مشکل خودش راه حلی ایجاد کند و با این وجود پزشکان حتی چنین مشکلی را نشنیده بودند و در برخی موارد او را جدی نمی گرفتند.
 
آروغ نزدن در 34 سال

مردی که به مدت 34 سال آروغ نزده است

به گفته نیل،او تا 25 سالگی اش حتی همراه دوستانش از نوشیدنی های گازدار ننوشیده است زیرا حتی ذره ایی از نوشیدنی های گازدار می توانستند باعث درد شدید در گلوی وی شوند.او حتی به میزان کم غذا می خورد تا با سوزش معده و درد شدید روبرو نشود. این درد گاها می توانست باعث ایجاد خفگی و سوزش زیاد در قفس سینه اش و طعم اسیدی دهانش شود و پس از آن نفخ معده اش شروع می شد.
خب باید چگونه با این مشکل مواجهه شد؟
نیل در پاسخ به این سوال این گونه پاسخ داد:" گاهی اوقات راه هایی را انتخاب می کردم که حتی گفتنش شرم آور است و با کمی جستجو در اینترنت شروع به یافته دکتر متخصص می کردم تا بتواند این مشکل من را حل کند". 
بوتاکس معمولا در عمل های جراحی برای از بین بردن چین و چروک استفاده می شوند و اما اگر آنرا به عضلات تزریق نماییم می تواند باعث کاهش انقباض ماهیچه مورد نظر شود و به این ترتیب عضلات سفت خواهند شد.نیل نیز برای رفع مشکلش ناچار به استفاده از بوتاکس در گلویش شد و هزینه آن 3000 پوند بود.
پس از تزریق بوتاکس در گلو نیل این گونه گفت:"حتی واژه ها نیز در بیان این حال خوب من ناتوان هستند و اینک حس و حال بسیار خوبی دارم".
دکتر نیل به اسم آقای "کاراگاما" این چنین گفت:"ممکن است که تعداد زیادی از افراد دچار این چنین بیماری های نادر شوند و تحت مضحکه اطرافیانشان قرار گیرند،اما مشکل آنها به هیچ وجه خنده دار نیست".

آروغ نزدن مرد 34 ساله در طول زندگی اش!

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب / ف.ن
وبگردی