آرک آشپزخانه
آرک آشپزخانه به عنوان تزیین و نماد آشپزخانه های ایرانی محسوب میشود که مدل های جدید آن نقش موثری در زیبایی آشپزخانه و نشیمن دارند.

جدیدترین طرح های آرک آشپزخانه مدرن

آرک آشپزخانه قسمتی از معماری داخلی ساختمان است که در اکثر خانه های ایرانی دیده میشود, آرک آشپزخانه گزینه مناسبی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل است که در آشپزخانه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. آرک آشپزخانه در انواع گچی, ام دی اف و کناف وجود داردکه با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون تان میتوانید انتخاب کنید.

آرک گچی آشپزخانه

مدل آرک گچی آشپزخانه

آرک آشپزخانه جنبه تزیینی دارد و در خانه های مدرن از آن بیشتر استفاده میشود. اگر در حال طراحی منزل هستید و دنبال مدل های جدید و مدرن آرک آشپزخانه اید میتوانید از تصاویر زیر ایده بگیرید که در انواع گچی, ام دی اف و کناف وجود دارند.

آرک اپن آشپزخانه

آرک اپن آشپزخانه مدرن

آرک کناف پرطرفدارتر از نمونه های دیگر است و نصب و اجرای آن ساده تر از گچبری است. آرک کناف تنوع بسیار زیادی دارد که توجه خانم های ایرانی را به خود جلب میکنند. تصویر زیر یک آشپرخانه مدرن را نشان میدهد که در آن از آرک کناف استفاده شده و بسیار زیبا است.

شاید به این فکر کنید که آرک آشپزخانه فقط مخصوص خانه های بزرگ است اما اشتباه نکنید در آشپزخانه کوچک و جمع و جور هم میتوان از زیباترین مدل آرک ها استفاده کرد.

آرک اپن با کناف

مدل جدید آرک اپن با کناف 

آرک آشپزخانه گچ

آرک آشپزخانه گچی و شیک

آرگ آشپزخانه

آرگ آشپزخانه ام دی اف

آرک آشپزخانه 2018

مدل آرک آشپزخانه 2018

مدل آرک آشپزخانه

جدیدترین مدل آرک آشپزخانه 

آرک آشپزخانه

آرک آشپزخانه شیک و مدرن

مدل آرک آشپزخانه 2018 گچی, ام دی اف و کناف + تصاویر

4.253
این مطلب مفید بود ؟458
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی