آزاده زارعی

جشن تولد آزاده زارعی در کنار دوستانش + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397کد مطلب : 68678زمان مطالعه : 1 دقیقه
آزاده زارعی بازیگری که با سریال آوای باران در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد جشن تولد 29 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت.

جشن تولد آزاده زارعی بازیگر آوای باران

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته جشن تولد 29 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت و تصاویری از این جشن تولد را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

آزاده زارعی با بازی در فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت به دنیای هنر راه یافت و نقش متفاوتش در سریال آوای باران او را به شهرت رساند. آزاده زارعی 10 خرداد سال 68 در اصفهان متولد شد.

عکسهای تولد 29 سالگی آزاده زارعی

آزاده زارعی با انتشار عکسهای جشن تولدش نوشت :عزیزانم مرسی که در شب تولدم کنارم بودید .... چه اونایی که تو عکس هستید چه اونایی که تو عکس نیستید .... مرسی از عزیزانی هم که پیشم نبودن ولی کلی منو از راه دور شرمنده کردند....

آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر آوای باران 29 ساله شد

آزاده زارعی

تولد 29 سالگی آزاده زارعی در کنار دوستانش

آزاده زارعی

حدیث میرامینی در جشن تولد آزاده زارعی

 آزاده زارعی

جشن تولد 29 سالگی آزاده زارعی

آزاده زارعی

عکس جشن تولد آزاده زارعی

آزاده زارعی دانش آموخته رشته سینما است و از همان ابتدای کار با نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت و اثری ماندگار را خلق کرد. آزاده زارعی در فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت ساخته سامان سالور در نقش یک پسر جلوی با موهایی تراشیده جلوی دوربین رفت .

 آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران

بعد از شهرت او در این فیلم سینمایی برای نقشی متفاوت در سریال آوای باران انتخاب شد و بازی در این سریال او را بین مردم شناخته شده تر و محبوب تر کرد.

 آزاده زارعی

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون

جشن تولد 29 سالگی آزاده زارعی با حضور بازیگران

3.961
این مطلب مفید بود ؟4714
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی