آزاده صمدی

از سن واقعی تا دستپخت “آزاده صمدی” در دورهمی

تاریخ انتشار : 4 دی 1395کد مطلب : 41484زمان مطالعه : 2 دقیقه
“آزاده صمدی” بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی به گفت و گو با مهران مدیری نشست و از دستپخت آشپزی بسیار خوب خود و سن واقعی اش سخن گفت.

آزاده صمدی در برنامه دورهمی

آزاده صمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون فردا شب مهمان برنامه دورهمی خواهد بود. صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی پایان به شهرت رسید. آزاده صمدی در سال 1385 با هومن سیدی ازدواج کرد. وی در سال 1392 از هومن سیدی طلاق گرفت.

برنامه دورهمی جمعه شب با موضوع ژنتیک به روی آنتن شبکه نسیم رفت. آزاده صمدی، بازیگر سینما و تئاتر نیز مهمان این برنامه بود و با مهران مدیری درباره فضای کاری و زندگی شخصی اش گفت وگو کرد.

ابتدای این گفت وگو، آزاده صمدی بی مقدمه گفت:«36 ساله ام»

آزاده صمدی

آزاده صمدی مهمان برنامه دورهمی

این بازیگر سپس درباره شایعات بداخلاقی که درموردش مطرح شده است، توضیح داد:«من خیلی خوش اخلاق و خوش خنده هستم ولی احتمالا خیلی اذیتم کرده اند. در حیطه کاری ما یک سری مناسبات درست رعایت نمی شود، تکرار این کارها هرکسی را می رنجاند. اصلا آدم بداخلاقی نیستم و سرکارها خوش خنده هستم.»

او ادامه داد:«آدم آرمان گرایی هستم و اینکه هوای دل همدیگر را داشته باشیم برایم خیلی مهم است، به نظرم در محیط کارها اینکه مثل یک خانواده بیشتر هوای همدیگر را داشته باشیم، خیلی خوب است، در جامعه آدم ها نسبت به یکدیگر کم محبت شده اند.»

صمدی درخصوص قضاوت های تندی که در فضای مجازی درموردش می شود گفت:«من دو سال است که در فضای مجازی هستم، دلیلش هم اطلاع رسانی برنامه های تئاترم بود چون مخاطبان تئاتر کم هستند. در واقع این فضا یک تریبون شخصی محسوب می شود و متاسفانه خیلی اوقات مردم احساس می کنند که خیلی راحت می توانند با بازیگران ارتباط برقرار کنند، البته من خیلی با این مسئله مشکل ندارم و شاد می شوم.»

او در واکنش به این پرسش مهران مدیری که آیا نسبت به مسایل سیاسی و اجتماعی واکنش نشان می دهد یا نه، پاسخ داد:«بله در جامعه ما نمی شود که دید سیاسی نداشت.»

آزاده صمدی

آزاده صمدی و مهران مدیری

صمدی درخصوص تحصیلات دانشگاهی در زمینه بازیگری گفت:«توصیه می کنم علاقه مندان تحصیلات آکادمیک داشته باشند زیرا که بستر تئاتر دانشجویی و فضای ارتباطی میان دانشجویان مفید خواهد بود و باعث شکوفایی می شود.»

این بازیگر درباره عاشق شدندش توضیح داد:«تا تعبیرش چی باشد؛ من خیلی معنای عشق را نمی دانم، ولی دوست داشتن را می فهمم.»

او درخصوص اینکه آیا تا به حال به سیم آخر زده است، گفت:«بله معمولا در خیابان های تهران و در حین رانندگی برایم این اتفاق افتاده است و یک آدم دیگری می شوم.»

در بخش پایانی برنامه، مهران مدیری درخصوص ژنتیک هایی که در جامعه وجود دارد گفت:«ژنتیک بعضی اوقات عامل همه چیز است، مثل ژنتیک اختلاس، ژنتیک مدیریت و حتی ژنتیک فقر.»

از سن واقعی تا دستپخت آزاده صمدی در دورهمی

3.932
این مطلب مفید بود ؟257
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
وبگردی