آزاده صمدی

آزاده صمدی در پشت بام تهران

کد مطلب : 18102زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویربرداری سریال پشت بام تهران در حالی هفته دوم مرداد در تهران آغاز میشود که آزاده صمدی به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است.

پشت بام تهران عنوان تازه ترین سریال بهرنگ توفیقی است که با حضور آزاده صمدی و کامبیز دیرباز از نیمه دوم مرداد کارتصویربرداری خود را آغاز میکند.

مجموعه تلویزیونی پشت بام تهران به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی سعید نعمت ا... از اواخر بهار امسال وارد مرحله پیش تولید شده است و سازندگان قصد دارند طبق برنامه ریزیها، تصویربرداری سریال را هفته دوم مرداد در تهران آغاز کنند. احتمالاً بخشهایی از مجموعه نیز در یکی از شهرستانها جلوی دوربین رود. آزاده صمدی با امضای قرارداد به گروه بازیگران سریال پشت بام تهران پیوسته است و نقش دختری به نام اختر را خواهد داشت که یکی از نقشهای اصلی قصه است.این دومین همکاری صمدی با بهرنگ توفیقی پس از سریال انقلاب زیبا است که سال گذشته روی آنتن شبکه یک بود.
 عوامل سریال پشت بام تهران
کامبیز دیرباز هم اخیرا به گروه بازیگران پیوست و نقش جوانی به نام غیاث را دارد که دل در گروی عشق و وفا به پدرش دارد، اما دچار سرخوردگی هایی است. سرخوردگی هایی که او را به آشفتگی می رساند و بالاخره، این کانون نجات بخش خانواده است که او را به آرامش و رستگاری می رساند. انتخاب سایر بازیگران این ملودرام اجتماعی همچنان ادامه دارد.
 
این سریال یک ملودرام خانوادگی اجتماعی است که قرار است به کارگردانی بهرنگ توفیقی مقابل دوربین برود و قرار بر این است تا به زودی وارد مرحله تولید و انتخاب بازیگر شود.
 
این مجموعه در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تولید می شود و تهیه کنندگی آنرا زینب تقوایی برعهده دارد که مجموعه های پربیننده دودکش(محمدحسین لطیفی) و مدینه (سیروس مقدم) را تهیه کرده است. دودکش این روزها در حال بازپخش از شبکه پنج سیما است. بهرنگ توفیقی نیز کارگردانی سریالهای مسیر انحرافی و انقلاب زیبا را عهده دار بوده است و سریال آمین، آخرین ساخته او نیز آخرین مراحل فنی را سپری می کند.

آزاده صمدی ، آزاده صمدی در پشت بام تهران

2.830
این مطلب مفید بود ؟1713
برگرفته از بانی فیلم - / ک
وبگردی