آزاده نامداری
آزاده نامداری مجری مشهور تلویزیون ایران بعد از دو سال دوری از اجرا در تلویزیون با سری دوم برنامه جذاب خانمی که شما باشید تا یک ماه دیگر به تلویزیون برمیگردد.

آزاده نامداری سال 1391 تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه خانمی که شما باشی را بر عهده داشت. او در حال حاضر در حال آماده سازی سری دوم این برنامه میباشد. آزاده نامداری درباره ی سری جدید برنامه «خانمی که شما باشید» اظهار کرد:در سری جدید از این برنامه، به سراغ سوژه های جدید و جذاب تر می روم تا برای بینندگان جذابیت داشته باشد.
 

آزاده نامداری


آشنایی با کوچکترین زن ایرانی که 60 سانت قد دارد ، گفت وگو با خانم شهردار ، ملاقات با مادر شهیدی احمدی روشن ، دیدار با دو خواهر کشاورز، گفت وگو با عذرا وکیلی (گوینده سلام کوچولو) و ... از جمله سوژه های جدید «خانمی که شما باشید» است که در 10 قسمت به آنها خواهیم پرداخت.

وی با اشاره به پخش سری جدید از برنامه «خانومی که شما باشید» یادآور شد:پیش از این قرار بود این برنامه را از اوایل بهمن ماه مصادف با ایام دهه فجر به روی آنتن ببریم، اما فکر می کنم ظرف یک ماه آینده بتوانیم آن را به پخش برسانیم.
 

آزاده نامداری در برنامه خانمی که شما باشید


نامداری در ادامه درباره ی برگزیده شدن دو قسمت از «خانومی که شما باشید» در جشنواره عمار، توضیح داد:سری قبل از برنامه «خانمی که شما باشید» در 12 الی 13 قسمت از شبکه دو سیما به روی آنتن رفت، در نهایت دو قسمت از آن برای جشنواره عمار انتخاب و برگزیده اعلام شد. دیدار با خانم 28 ساله ای که 9 فرزند داشت و دهمین فرزندش هم در راه بود و ملاقات و گفت وگو با مادر شهید مظفر که در یک روز همزمان سه فرزندش شهید شده بودند، از جمله قسمت هایی از این برنامه بود که در جشنواره اخیر عمار برگزیده اعلام شد.

نامداری در پایان گفت :اگر قرار باشد کارهای گذشته ام را در تلویزیون تکرار کنم، دیگر برایم جذابیت ندارد به همین خاطر منتظرم و دخیل بسته ام تا یک کار خوب ساخته شود و به من خبر بدهند تا اجرایش را برعهده بگیرم تا اگر بعد از دو سال دوری از آنتن زنده، برگشتم برنامه ی خوبی را ارائه بدهم، امیدوارم که خیر باشد.

آزاده نامداری ، آزاده نامداری در تلویزیون

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
برگرفته از ایسنا /ک
وبگردی