آزمایش رونالدو

دلیل شوکه شدن پزشکان از آزمایش های رونالدو

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1397کد مطلب : 70211زمان مطالعه : 2 دقیقه
رونالدو با آزمایش هایی که در باشگاه یوونتوس در مقابل پزشکان انجام داد نشان داد که در حال حاضر هم از بدن فوق العاده آماده ای برخوردار است.

چرا پزشکان از آزمایش رونالدو شوکه شدند؟

آزمایشات رونالدو چه چیزی را فاش ساختند، اسپوتنیک نوشت:با استناد به یادداشت خبرنگار متیئو بونتی در توییتر، وضعیت جسمی رونالدو را می توان با وضعیت سلامتی یک مرد 20 ساله مقایسه کرد.

آزمایشات نشان دادند که بدن کریستیانو رونالدو حاوی فقط 7 درصد چربی است، هر چند بطور متوسط این شاخص 11-10 درصد است. علاوه بر آن نیمی از بدن رونالدو عضله است که بطور متوسط 46 درصد بدن را تشکیل می دهد.

در مسابقات جام جهانی 2018 کشور روسیه، فوتبالیست 33 ساله پرتغالی تقریبا 34 کیلومتر دوید. کریستیانو رونالدو 10 ماه ژوئیه از «رئال»مادرید به «یونتوس» منتقل شد. باشگاه ایتالیایی برای رفتن رونالدو به باشگاه ایتالیایی 100 میلیون یورو پرداخت و 12 میلیون مخارج اضافی را نیز پرداخت کرد. اولین بازی رونالدو در باشگاه ایتالیایی 12 اوت انجام خواهد شد.

آزمایش رونالدو و آمادگی رونالدو

وضعیت سلامت رونالدو چگونه است؟

آزمایشات کریستیانو رونالدو در یوونتوس

اگرچه در ابتدا بسیاری کریستیانو رونالدو و انتقال 100 میلیون یورویی او آنهم در سن 33 سالگی را اشتباه بزرگی از سوی باشگاه یوونتوس می دانستند، اما آزمایشات پزشکی نشان می دهد شرایط فیزیکی ستاره پرتغالی فراتر از حد تصور است و توانایی های او همانند یک بازیکن 20 ساله بالاست.

طبق ادعای نشریه میرر، نتایجی شگفت انگیز در آزمایشات پزشکی کریستیانو رونالدو در یوونتوس به دست آمده که شرایط فیزیکی وی را 13 سال جوان تر از سن واقعی او نشان می دهد و ظرفیت فیزیکی او همچنان مانند یک بازیکن در اوج آمادگی در سن جوانی بالاست.

3 آمار باورنکردنی تست پزشکی رونالدو ستاره پرتغالی به چربی بدن، حجم عضلات و سرعت این بازیکن مربوط بوده که نتایج خیره کننده است.

عضلات رونالدو

پزشکان از آزمایشات رونالدو شوکه شدند

دلیل تعجب پزشکان از آزمایش های کریستیانو رونالدو

4.5126
این مطلب مفید بود ؟11313
برگرفته از برنا/ورزش سه/ح.ب
وبگردی