نمناک فرهنگ و هنرموسیقی محسن چاوشی آلبوم ابراهیم را بدون مجوز منتشر میکند؟!
آلبوم ابراهیم محسن چاوشی ، آلبوم جدید محسن چاوشی
محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره صدور مجوز آلبوم ابراهیم و انتشار آن بدون مجوز توضیح داد.
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1397

تصمیم جدید محسن چاوشی برای انتشار آلبوم ابراهیم

محسن چاوشی خواننده سریال شهرزاد آلبوم جدیدش را با عنوان ابراهیم روانه بازار میکند. آلبوم ابراهیم محسن چاوشی با فراز و نشیب های زیادی روبرو شد و حواشی زیادی در خصوص انتشار آن شکل گرفت.

محسن چاوشی صفحه اینستاگرامش را با انتشار توضیحی درباره مجوز آلبوم ابراهیم به روز کرد.

اقدام متفاوت محسن چاوشی درباره انتشار آلبوم ابراهیم

محسن چاوشی

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ

محسن چاوشی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :با سلام؛ در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام جهت احترام قدم بردارم اما حالا...

“من از مفصل این نکته مجملی گفتم”

“تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل”

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم “ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم. با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم.

بدیهی است که تا تاریخ 20 مرداد ماه مثل 9 ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد. شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.

من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است.......

محسن چاوشی

منتظر آلبوم جدید محسن چاوشی باشید

محسن چاوشی از سال 82 وارد دنیای موسیقی شد و اولین آلبوم رسمی خود را به نام یه شاخه نیلوفر در سال 87 منتشر کرد.

محسن چاوشی

آلبوم جدید محسن چاوشی با نام ابراهیم

محسن چاوشی هشت آلبوم را در دنیای موسیقی منتشر کرد که آخرین آن امیر بی گزند در سال 95 بود و قرار بود که نهمین آلبوم محسن چاوشی با عنوان ابراهیم اواخر سال گذشته منتشر شود که انتشار آن با حواشی زیادی همراه شد و با وجود گذشت چندین ماه هنوز مجوز انتشار این آلبوم صادر نشده است.

آلبوم ابراهیم محسن چاوشی بدون مجوز منتشر میشود؟!

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف