ساخت مبل با بطری
با بطری های پلاستیکی خالی نوشابه مبل شگفت انگیز بسازید.

با بطری های خالی مبل شگفت انگیز بسازید

شما میتوانیدباروش های خلاقانه وکمی مهارت، کاردستی های زیبا ومناسبی را برای خود ودوستانتان بسازید که ما در این قسمت با استفاده از بطری های پلاستیکی به شما یک کاردستی زیبا راآموزش میدهیم

وسایل لازم

32 عدد بطری 1.5 لیتری خالی نوشابه

تیغ موکت بری

مقداری پارچه

چسب شیشه ای پهن نواری

شیوه ساخت

1- ابتدا بطری های نوشابه را کاملا شسته و در جایی ثابت قرار دهید تا خشک شود. تعداد آن بستگی به سلیقه شما دارد که بخواهید مبل خود را دو نفره یا تک نفره درست کنید. 2

- قسمت بالای بطری را به وسیله تیغ موکت بری برش بزنید و بخش دوم را از قسمت سر، در بطری اولی فرو کنید و قسمت برش خورده را با چسب شیشه ای نواری پهن محدود کنید. با این کار شما یک بطری استوانه بدون سر خواهید داشت. تمام بطری ها را به همین شیوه درون هم فرو کنید تا مجموعا 16 استوانه به دست آورید.

3- روی سطح صاف، تمام بطری ها را در 4 ردیف 4 تایی قرار دهید. سپس به وسیله چسب نواری پهن آن ها را به هم بچسبانید تا کاملا محکم کنار هم بایستند و چند دور چسب را دور بطری ها بچسبانید.

4- برای این که محل نشستن نرم باشد بهتر است مقداری پنبه یا اسفنج را درون پارچه ای قرار دهید و آن را روی سطح بطری ها قرار دهید. سپس با پارچه رنگی روکشی برای مبل خود درست کنید و روی بطری ها را بپوشانید. این کار نیز به سلیقه شما بستگی دارد که بخواهید تمام بطری ها پوشیده شود یا مانند تصویر پارچه را تا نیمه بکشید. در این مرحله مبل شگفت انگیز شما آماده است. از کاردستی و ابتکار عمل خود لذت ببرید.

 

 

آموزش کاردستی با بطری های خالی

مبل شگفت انگیز

آموزش ساخت مبل با بطری پلاستیکی + تصویر

3.670
این مطلب مفید بود ؟5119
برگرفته از نوجوان ها -/ر
برچسب :
وبگردی