آموزش فرنچ ناخن
فرنچ ناخن محبوب ترین مدل طراحی ناخن است که می توانید با استفاده از آموزش مانیکور فرنچ ناخن با روش های مختلف به راحتی در خانه آن را انجام دهید.

با این روش ها می توان در خانه مانیکور فرنچ ناخن انجام داد

خانم ها، انجام مانیکور می تواند بیهوده به نظر برسد اما باید به دست ها و ناخن های خود به همان اندازه که به بقیه بدن توجه می کنید نیز توجه کنید. در حقیقت، زمان و تلاشی که برای مانیکور انجام می دهید نشان می دهد که شما چگونه به چیزهای دیگری در زندگی خود تمایل دارید! اگر می خواهید یاد بگیرید چطور مانیکور فرنچ را انجام دهید بدون اینکه هر بار به سالن بروید، به مطالعه خود ادامه دهید.

چگونه مانیکور فرنچ را در خانه انجام دهیم ؟

اگر در دنیای ناخن ها تازه کار هستید، این چیزی است که باید بدانید. مانیکور فرنچ همیشه معمولاً شامل یک پایه صورتی رنگ و نوک سفید است که این سبک پیچیده و عالی است و هرگز از مد نمی افتد ، بیایید با این برنامه آموزشی دنیای مد نمناک شروع کنیم.

1. آموزش فرنچ ساده ناخن

مواد لازم:

 • یک کاسه آب داغ
 • یک حوله
 • لاک بیس و پایه
 • لاک سفید
 • لاک صورتی خیلی روشن
 • برق ناخن یا تاپ کات

آموزش گام به گام فرنچ ناخن

1. آماده سازی ناخن ها:

کاسه را با آب گرم پر کنید و برای یک دقیقه دست تان را در آن قرار دهید و خیس کنید که این کار به رهایی از تمام روغن ها و پوست های خشک کمک می کند و باعث می شود که مانیکور شما برای مدت بیشتری سالم بماند .

2. زدن لاک بیس:

هنگامی که ناخن های شما خشک شدند، باید از یک لاک پایه استفاده کنید و این گام زمانی مهم است که شما یک مانیکور فرنچ انجام می دهید چون ناخن های طبیعی مشخص هستند و می خواهید همه چیز صاف و زیبا به نظر برسد، پس بگذارید تا قبل از شروع مرحله جدید کاملا خشک شود .

3. نوک ناخن را انجام دهید :

از لاک ناخن سفید برای نوک ناخن استفاده کنید. انگشت خود را روی یک سطح صاف قرار دهید، آن را به پهلو متمایل کنید، برس را در جایی که می خواهید نوک فرنچ شما شروع شود، قرار دهید و سپس آن را بکشید و نگران آن نباشید که آن را به طرف دیگر متصل کنید، چون روش متقاطع از این کار مراقبت خواهد کرد.

قلم مو را در طرف دیگر قرار دهید و دقیقاً همان چیزی را که در ابتدا انجام دادید، تکرار کنید که این باعث ایجاد یک خط صاف و یکنواخت می شود و سپس هر گونه برق اضافی را تمیز کنید و بگذارید ناخن هایتان خشک شوند.

4. زدن لاک روی ناخن:

یک لاک ناخن صورتی ملایم انتخاب کنید و آن را روی ناخن هایتان بزنید که این سایه همه رنگ ها را با هم ترکیب می کند و مانیکور شما را خیلی طبیعی تر می کند .

5. زدن برق ناخن:

برای ماندگاری بیشتر فرنچ یک لایه برق ناخن شفاف به ناخن های خود بزنید و وقتی که خشک شد، روغن کوتیکول را برای هیدراته کردن روی آن بزنید.

مانیکور شما در نهایت انجام شد! خیلی عالی نیست؟

آموزش فرنچ ناخن

2. آموزش مانیکور فرنچ ناخن معکوس

مانیکور فرنچ معکوس یکی از داغ ترین طراحی های ناخن است! این کار به سادگی شامل کشیدن شکل ماه گرد بر روی تخت ناخن است که بقیه ناخن شما را نیز در بر می گیرد. انجام این کار آسان است و زمان زیادی را صرف نخواهید کرد.

مواد لازم:

 • لاک بیس
 • یک لاک با سایه روشن
 • یک لاک با سایه تیره تر
 • برق ناخن

آموزش گام به گام فرنچ ناخن

1. لاک بیس را بزنید:

با زدن یک لایه نازک از یک لاک پایه رقیق و نازک شروع کنید چون این کار به لاک ناخن اجازه می دهد تا به راحتی به ناخن ها بچسبند. هم چنین از ناخن های شما در برابر رنگ آمیزی محافظت می کند و مانیکور شما را از پوسته شدن در امان نگاه می دارد .

2. استفاده از اولین لاک ناخن:

لاک ناخن مورد علاقه خود را بزنید- این می تواند هر چیزی باشد - از فلزی گرفته تا یک رنگ خالص. یک لایه نازک و زیبا از آن به ناخن های خود بمالید.

3. بالا بردن آن:

وقت آن است که دومین رنگ خود را وارد کنید و از مقدار کمی لاک ناخن استفاده بکنید و آن را به کار ببرید در حالی که برس کمی برای هماهنگ کردن شکل پوست خود به دست می دهید و به جای رفتن به سمت تخت ناخن، یک فضای کوچک را باید با اولین رنگ لاکتان نشان دهید.

4. زدن برق ناخن:

برای ماندگاری مانیکور باید از یک برق ناخن استفاده کنید تا مطمئن شوید که برای مدتی طولانی بدون ترک خوردن و یا پوسته شدن می ماند و ببینید چقدر زیباست.

فرنچ ناخن معکوس

3. آموزش فرنچ ناخن با چسب نواری

چگونه می توان با استفاده از چسب مانیکور فرنچ انجام داد؟ اگر یک مبتدی هستید و می خواهید فرنچی به زیبایی فرنچ آرایشگر ها انجام دهید از چسب نواری استفاده کنید:

مواد لازم:

 • یک لاک پایه شفاف صورتی
 • چسب نواری
 • لاک سفید
 • برق ناخن

آموزش گام به گام فرنچ ناخن

1. زدن لاک بیس:

با یک لایه لاک پایه شروع کنید و شما می توانید از یک رنگ با ته رنگ صورتی و یا یک رنگ خنثی با ته رنگ بزنر یا هر نوع رنگ ترجیحی خود استفاده کنید و یک لایه رنگ دل خواه خود را بر روی تمام ناخن های تان بمالید و بگذارید تا خشک شود.

2. نوار چسب را ببرید:

تنها کافیست نواری از نوار چسب را بردارید و ناخن هایتان را با آن بپوشانید و تنها نوک ناخن های خود را باز بگذارید - جایی که لاک ناخن سفید می آید و سپس لاک سفید را بزنید و این مرحله را برای تمام ناخن ها تکرار کنید .

3. کندن نوار چسب:

حالا چسب را به آرامی از روی ناخن ها بردارید و بیش از حد محکم فشار نیاورید وگرنه پایه لاک خود را خراب خواهید کرد.

4. زدن برق ناخن.

مراحل انجام فرنچ ناخن

4. مانیکور فرنچ با استفاده از باند لاستیکی

اگر موادی مانند نوار چسب یا باند را ندارید، می توانید همیشه از یک کش لاستیکی برای زدن فرنچ استفاده کنید.

مواد لازم:

 • باند لاستیکی
 • لاک سفید
 • لاک بیس
 • برق ناخن

آموزش گام به گام فرنچ ناخن:

1. زدن لاک بیس:

با زدن لاک بیس خود شروع کنید – می توانید از یک رنگ صورتی یا برنزه استفاده کنید و لایه نازکی را بمالید و بگذارید تا خشک شود.

2. آماده سازی نوک ناخن ها:

باند های لاستیکی را بچرخانید و آن را در اطراف ناخن هایتان بچسبانید و یک شکاف کوچک در بالای جایی که لاک ناخن سفید می رود، قرار دهید.

3. لاک نوک ناخن:

با دقت ناخن سفید خود را روی نوک ناخن ها بزنید و باند لاستیکی این کار را خیلی آسان تر می کند تا حتی نوک ناخن ها را هم مرتب کند.

4. باند لاستیکی را بردارید:

دقت کنید که لاک قبل از کشیدن باند لاستیکی به طور کامل خشک شده باشد و آن را بلند کنید و به سمت بالا بکشید.

5. برق ناخن:

مانیکور خود را با یک لایه برق ناخن تمام کنید!

5. مانیکور فرنچ ناخن ژل

شما می توانید کیت مانیکور فرنچ ژلی را خریداری کرده و مانیکور فرنچ با کیفیتی را درست در خانه خود انجام دهید.

مواد لازم:

 • بافر ناخن
 • ژل پایه
 • لاک ژل سفید
 • برق ناخن ژل
 • دستمال مرطوب بدون الکل
 •  لامپ LED

آموزش گام به گام فرنچ ناخن

1. آماده سازی ناخن ها:

قبل از این که لاک ناخن خود را بزنید، ناخن های تان را بافر بزنید و پس از انجام این کار، آن ها را با دستمال مرطوب بدون الکل پاک کنید که این باعث می شود از بافت فرسوده خلاص شوید و مطمئن شوید که ناخن های شما خوب و صاف هستند و همچنین با این مرحله یک پیوند بهتر به دست خواهید آورد.

2. زدن لاک پایه:

یک لایه لاک ژل پایه نازک بزنید و برای 30 ثانیه در لامپ LED قرار دهید تا خشک شود .

3. زدن لاک نوک ناخن ها :

سپس لاک ژل سفید را بر روی نوک ناخن ها بمالید و از یک طرف به طرف دیگر حرکت کنید. همچنین دقت کنید که تمام گوشه های ناخن را لاک بزنید تا از هرگونه پریدگی و بی نظمی جلوگیری کنید و همچنین می توانید از نوارهای راهنما یا نوار چسب استفاده کنید و زمانی که این کار انجام شد، برای 30 ثانیه دیگر ناخن ها را در دستگاه LED قرار دهید .

4. زدن برق ناخن :

هنگامی که لاک نوک های ناخن انجام شد، یک لایه از برق ناخن ژلی را بزنید و آن ها را مجددا در لامپ LED قرار دهید .

ماندگاری مانیکور ناخن

نکات و اقدامات احتیاطی :چگونه می توان مانیکور فرنچ خود را طولانی تر نگه داشت؟

حالا که تمام تلاش خود برای انجام فرنچ در خانه را کردید، باید مطمئن شوید که مدتی طول می مانند . در اینجا چند نکته و اقدامات احتیاطی وجود دارد که برای ماندگاری بیشتر مانیکور تان لازم است:

 • ناخن های خود را با استفاده از یک چوب پنبه و سرکه سفید (یا الکل) قبل از اعمال پوشش پایه پاک کنید. این کار به حذف روغن های طبیعی و ساخت محصولی کمک می کند که می تواند مانعی بین ناخن های شما و لاک باشد .
 • شکل دادن ناخن ها به شکلی که شبیه به شکل کوتیکول شما است باعث می شود کمتر بشکنند.
 • زمانی که لاک می زنید، دقت کنید که لایه نازک باشد و همچنین مهم است قبل از این که لاک دومی را به کار ببرید، برای اولین لاک صبر کنید تا کاملاً خشک شود .
 • اگر می خواهید مانیکورتان از ترک خوردگی یا لکه دار شدن دور بماند، ایده خوبی است که هر روز یک لایه خیلی نازک برق ناخن بزنید و این کار باعث می شود که آن ها براق به نظر برسند .
 • اگر ظرف می شورید، از دستکش استفاده کنید و فوراً با یک حوله دست هایتان را خشک کنید به جای آن که بگذارید با هوا خشک شود .
 • مطمئن شوید که در پوست اطراف ناخن خود لاک نزده اید که این باعث می شود رنگ ناخن شما بلند شود و منجر به پوسته پوسته شدن یا شکستن آن شود .
 • بطری لاک خود را بالا و پایین تکان ندهید و به جای آن، آن را بین دو دست بچرخانید تا از شر حباب های هوا خلاص شوید .
 • بیش از حد صبر نکنید تا برق ناخن را بزنید، چون وقتی روی لاک ناخن تقریباً خشک کار کنید، بهتر عمل می کند و برق ناخن به داخل نفوذ می کند و به آن اجازه می د هد تا با پایه شما ترکیب شود .

خانم ها !! دست شما هرگز یک روز مرخصی نمی گیرند پس بنابراین مراقبت از آن ها ضروری است .

آموزش فرنچ ناخن در خانه ؛ تمام مدلهای جدید از معکوس تا..

4.140
این مطلب مفید بود ؟337
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : مدل ناخن
وبگردی