آنچلوتی

آنچلوتی نخستین خرید تابستانی رئال را اعلام کرد

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1402کد مطلب : 2158زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرمربی ایتالیایی رئال مادرید بعد از پیروزی 2 بر یک برابر رایو وایکانو از نخستین خرید تابستانی تیمش خبر داد.

ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در هفته سی و ششم رقابت‌های لالیگا توانست با نتیجه 2 بر یک برابر رایو وایکانو به پیروزی دست پیدا کند. رئال مادرید با پیروزی که در این بازی به دست‌آورد و با توجه به تساوی اتلتیکو مادرید دوباره به رده دوم جدول رده بندی برگشت.

کارلو آنچلوتی بعد از بازی از نخستین خرید تابستانی تیمش خبر داد. این مربی ایتالیایی گفت:فران گارسیا فصل بعد با ما خواهد بود. او انرژی بسیار بالایی دارد و در کار کردن با توپ بسیار خوب است. گارسیا بازیکن خوبی است و می تواند به ما کمک کند.

گارسیای 23 ساله بازیکن رئال مادرید بود که در فصل 2020-2021 به صورت قرضی راهی رایو وایکانو شد و بعد از آن قرارداد او قطعی شد. رئال توانست از بند بازگشت این بازیکن استفاده کند و تنها با 5 میلیون یورو او را دوباره به تیم برگرداند.

آنچلوتی درباره وضعیت وینیسیوس نیز گفت:حال وینیسیوس خوب است. در این روزها به خوبی از او حمایت شد. هم‌تیمی‌های وینیسیوس به او بسیار نزدیک هستند و رودریگو هم بعد از گلزنی به او اشاره کرد. انتظار دارم که چنین رفتارهایی دیگر تکرار نشود. به خوبی در این زمینه اطلاع رسانی شد و امیدوار هستیم که دیگر با چنین رفتارهای مواجه نشویم.

سرمربی رئال مادرید درباره وضعیت بنزما هم گفت:او کمی احساس درد داشت اما چیز خاصی نبود و به بازی ادامه داد.

انتهای پیام/م

آنچلوتی نخستین خرید تابستانی رئال را اعلام کرد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : رئال مادرید
وبگردی