نمناک سرگرمیگوناگون خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج! + تصاویر
شرکت به نام و محبوب Henning Larsen که در زمینه ساختمان سازی فعالیت دارد، اخیرا از پروژه چند ساله خود با طراحی خاص رونمایی ساخت.

خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج!

یکی از عواملی که می توانند در جذب توریست و افراد گردشگر به نقطه و یا نقاطی در سرتاسر جهان شود، عبارت است از سازه های زیبا و محبوبی که بسیار شناخته شده هستند و تمام مردم جهان آنرا می شناسند و در مراحل بعدی می توان به فرهنگ و سنت های خاص آن منطقه اشاره نمود که به مرور می تواند بسیار جذاب باشد.

از این رو سالانه میزان بودجه ای برای زیباسازی شهرها در نظر گرفته می شود تا گروه شهرسازان شهرداری و یا شرکت های شخصی بصورت جداگانه در این امر فعالیت کنند که این کار به مرور می تواند هم باعث آبادانی و زیباسازی و هم می تواند منجر به جذب گردشگران متعددی شود.

آپارتمان های موجی شکل

با این وجود اخیرا گروه ساختمان سازی " Henning Larsen " از پروژه متفاوت و خاص خود که پس از سال ها تلاش و فعالیت و زحمت به پایان رسید، در شهر " Vejle Fjord " واقع در دانمارک رونمایی کرد که نام این پروژه " The Wave " می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

طراحی آپارتمان به شکل موج

پروژه " The Wave " به این علت این گونه نامیده شده است که طرح اصلی آن از امواج گرفته شده است و پس از 11 سال همکاری و هماهنگی شرکت " Henning Larsen " ساخته شد که این روزها با استقبال فراوان روبرو گشته است. مساحت این پروژه 14 هزار متر مربع می باشد که شامل صدها واحد آپارتمانی می باشد.

سازه موجی شکل

بی شک این سازه جزء بی نظیرترین سازه های ممکن در جهان است که می تواند هر انسانی را به خود جذب کند و توصیه می شود در سفر به دانمارک از این پروژه زیبا و منحصر بفرد دیدن نمایید.

خانه های آپارتمانی مدرن به شکل موج! + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف