اینستاگرام
اگر شما قصد دارید تا با استفاده از کامپیوتر اقدام به پست گذاشتن در پیج اینستاگرامی خود دارید، می توانید با استفاده از این آموزش روشی ساده و همچنین کاربردی را انتخاب کنید. همراه ما باشید.

 ترفند آپلود عکس از اینستاگرام در کامپیوتر

اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی و مهم مجازی می باشد که این روزها هر یک از ما این برنامه محبوب را در گوشی هوشمند خود نصب کرده ایم و شاید چندین ساعت نیز در طول روز بر روی آن وقت بگذاریم. با این وجود با استفاده از این برنامه می توانیم به نحوی دیگر با دوستانمان در ارتباط باشیم. با این وجود برای آنکه بتوانیم هر چه بهتر دوستانمان را از خود باخبر سازیم، هر چند مدت یکبار تصاویر مورد علاقه یا حتی تصاویری که خودمان آنها را ثبت کرده ایم را با آنها به اشتراک می گذاریم که شاید بعضی وقت ها با مشکل یا کندی روبرو باشیم. اما ممکن است بنابر دلایل مختلفی ما نتوانیم از برنامه موبایلی اینستاگرام استفاده کنیم و به مدت طولانی از این برنامه دورباشیم. با این وجود جای نگرانی نیست و اگر شما لپ تاپ یا کامپیوتر دارید، می توانید با استفاده روشی که قصد داریم در ادامه این مطلب بگوئیم، اقدام به پست گذاشتن در صفحه اینستاگرامی خود کنید. همراه ما باشید.

چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست بگذاریم

برای پست گذاشتن در اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد که استفاده از آنها در نسخه های جدید غیرممکن شده است و طبیعتا نمی توان از روش های سابق برای پست گذاشتن در اینستاگرام اقدام کرد. اما روشی که ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک به شما بدهیم، استفاده از برنامه شبیه ساز اندروید در سیستم عامل ویندوز می باشد که می تواند مشکل شما را برطرف کند. با این وجود برای استفاده از این روش برای پست گذاشتن در اینستاگرام و آپلود عکس در اینستاگرام در کامپیوتر می توانید اقدام کنید.

1- در قدم اول برنامه " BlueStacks " را بر روی سیستم عامل ویندوز خود نصب کنید.

2- بعد از نصب برنامه فوق، اینک فروشگاه " Play store " را از میان برنامه های دیفالتی که همراه با این برنامه در ویندوز شما نصب می شوند، باز کنید و برای آنکه بتوانید از برنامه های داخلی این فروشگاه معتبر استفاده نمائید، در ابتدا باید آدرس جیمیل خود را در آن وارد کنید.

اینستاگرام

آپلود عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

3- اینک در این مرحله از منو جستجو فروشگاه، عبارت " Instagram " را وارد کنید و این برنامه محبوب را دانلود کنید.

اینستاگرام  

آموزش آپلود عکس در اینستاگرام از کامپیوتر

4- بعد از نصب این برنامه هم اکنون می توانید با خیالی راحت، اقدام به وارد کردن نام کاربری و پسورد خود کنید و پست های دلخواه خود را بگذاید.

اینستاگرام  

برنامه بلواستکس برای اینستاگرام

 

ترفند آپلود عکس اینستاگرام با کامپیوتر

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی