آپلود عکس
اینستاگرام به زودی در نسخه جدید خود قابلیت جدیدی را اضافه خواهد کرد که بتوان چند عکس را در یک پست آپلود کرد.

آپلود عکس در اینستاگرام

قابلیت اشتراک گذاری چندین عکس در یک پست اینستاگرام (Instagram) که از آن تحت عنوان قابلیت ساخت آلبوم یاد می شود، به زودی در اختیار کاربران این شبکه ی اجتماعی قرار خواهد گرفت. در حال حاضر کاربران دارای اکانت های معمولی تنها می توانند یک تصویر را در یک پست منتشر کنند و تنها چند مورد از حساب های تبلیغاتی قابلیت ارسال چند تصویر در یک پست را دارند؛ تماشاگران این حساب های کاربری تبلیغاتی می توانند با سوایپ کردن تصاویر به سمت چپ و راست، آنها را در قالب همان پست مشاهده کنند.

حالا بر مبنای شواهدی که در آخرین نسخه ی بتای اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید به دست آمده است، این قابلیت کاربردی به زودی در اختیار تمام کاربران قرار خواهد گرفت و جامعه ی کاربری 600 میلیونی اینستاگرام می توانند به ساخت آلبوم های مورد نظر خود در این برنامه بپردازند.

 

اشتراک گذاری چند عکس

آپلود چند عکس در یک پست

 

نکته ی جالب اینجاست که از طریق این قابلیت، امکان ارسال چندین ویدیو و عکس نیز به صورت ترکیبی در یک پست وجود خواهد داشت و به طور مثال تصاویر و کلیپ هایی که از جشن تولد دوست خود گرفته اید را می توانید در یک پست ویژه منتشر کنید.

برای این کار به جای تپ کردن و انتخاب یک عکس یا یک ویدیو، کاربران باید دست خود را بر روی آن فایل تصویری چند ثانیه نگه دارند تا وارد محیط انتخاب چندتایی بشوند. از آنجا شما قادر خواهید بود که تا سقف 10 فایل شامل عکس و یا ویدیو را انتخاب کنید و در آلبوم خود آپلود نمایید. قابلیت اعمال یک فیلتر به طور کلی و یا فیلترهای هنری جداگانه بر روی تک تک تصاویر این آلبوم وجود خواهد داشت و نکته ی جذاب این است که کاربران نیز می توانند به طور جداگانه، برای لایک کردن هر تصویر تصمیم بگیرند.

تاریخ عرضه ی قابلیت آپلود آلبوم در اینستاگرام هنوز اعلام نشده است

نرم افزار اینستاگرام

آپلود چند عکس در یک پست

 

به گزارش خبرگزاری Droid Life و به نقل از حساب کاربری Philip Chang بر روی شبکه ی اجتماعی توییتر، این قابلیت در حال حاضر بر روی نسخه ی بتای اینستاگرام در سیستم عامل اندروید وجود دارد و توسعه دهندگان این سیستم عامل می توانند از آن لذت ببرند. البته نکته ی مهم این است که گویا در حال حاضر، این قابلیت در مراحل اولیه ی توسعه ی خود قرار دارد و علاوه بر عملکرد نه چندان روان، معمولا پیام های اروری را هنگام آپلود کردن تصاویر و ویدیوهای چندتایی برای صاحبان آن اکانت به نمایش درمی آورد.

خبرگزاری The Verge تلاش کرده است که برای اطلاع از زمان دقیق عرضه ی این قابلیت برای کاربران اندروید و آی او اس، با مسئولان اینستاگرام تماس برقرار کند، اما سخنگویان این کمپانی از ارائه ی اطلاعات دقیق تر خودداری کرده اند. به هر ترتیب به نظر می رسد که نیازی به انتظار طولانی نداشته باشیم و احتمالا تا چند هفته ی دیگر، تمام کاربران قادر خواهند بود از قابلیت ساخت آلبوم در این شبکه ی اجتماعی بهره ببرند؛ البته ما نیز مانند شما امیدواریم که این قابلیت به زودی در اختیار همه قرار بگیرد تا شاید که به لطف این ویژگی، از هزاران و میلیون ها تصویری که بعد از هر جشن و اتفاقی توسط دوستان و اعضای فامیل بر روی اینستاگرام آپلود می شود، خلاصی پیدا کنیم!

گفتنی است که احتمالا بعد از تکمیل روند توسعه ی بخش لایو استوری و ارائه ی این قابلیت جدید به طور عمومی، امکانات مورد درخواست کاربران نظیر امکان زمان بندی برای انتشار پست های آینده نیز در دستور کار مدیران این شبکه ی اجتماعی قرار بگیرد.

امکان آپلود کردن چند عکس در اینستاگرام به زودی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از عصر ایران/ی
وبگردی