اینستاگرام

ارائه ابزار جدید اینستاگرام

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1393کد مطلب : 8162زمان مطالعه : 2 دقیقه
ابزار جدید گرفتن تصاویر با کیفیت بالا در صفحات اجتماعی روند رو به رشد خوبی را طی میکند. اینستاگرام با ارائه این نرم افزار گامی بلند در کیفیت تصاویر برداشته است.

 نسخه جدید نرم افزار اینستاگرام با ویژگی های تازه

نرم افزار جدیدی به منظور تصویربرداری باکیفیت بالا در حین حرکت توسط شبکه اجتماعی اینستاگرام در اختیار کاربران قرار گرفت. تا قبل از این نرم افزار، ویدئو ها با کیفیت نه جندان خوبی در این شبکه اجتماعی قرار می گرفتند.

نرم افزار هایپرلپس

تثبیت تصاویر گرفته شده

اپلیکیشن جدید Hyperlapse  با استفاده از تکنولوژی تثبیت کننده تصاویر ویدیویی، درحالی که کاربر در حرکت است را با کیفیت بالا به ثبت برساند.
این اپلیکیشن باتصویربرداری با استفاده از تکنیک زمان گریز، چهره ای سینمایی به فیلم هایی بدهد که با کمک موبایل ثبت شده اند. در این تکنیک تناوب فریم های فیلم بسیار کمتر از تناوب نمایش آن خواهد بود و به این شکل زمانی که فیلم پخش می شود به نظر می آید زمان بیشتری درحال گذشتن است، این نوع تصویربرداری مانند  فیلم هایی که از رشد گیاهان گرفته شده  می باشد.
کاربران می توانند فیلمی را تصویربرداری کنند و سپس سرعت پخش فیلم را از یک برابر تا 12 برابر سریع تر انتخاب کنند و با انتخاب علامت تایید سبز رنگ این تنظیم را برای دوربین ذخیره کند. سپس کاربر می تواند ویدیوی خود را با کمک فیلتر های مشهور اینستاگرام ویرایش کرده و منتشر کند.
درحال حاضر این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS قابل استفاده استو به زودی برای گوشی های اندرویدی آماده خواهد شد.
اینستاگرام ماه گذشته نیز اپلیکیشنی به نام Bolt را در اختیار کاربرانش قرار داد، اپلیکیشنی که به کاربران امکان می دهد تصاویر یا ویدیوهای مورد نظر خود را به دوستان تان ارسال کنند. بلافاصله پس از مشاهده این تصاویر، توسط مخاطب، اثری از آن ها باقی نخواهند ماند و برای همیشه حذف خواهند شد.

اینستاگرام ، ارائه ابزار جدید اینستاگرام

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برگرفته از همشهری آنلاین -/ف
برچسب : اینستاگرام
وبگردی