نمناک اخبارسیاست کار عجیب ابوبکر بغدادی در رختخوابش !
ابوبکر بغدادی ، ابوبکر بغدادی
وب سایت رادیو صدای آلمان در مورد ابوبکر بغدادی گزارش جالب منتشر کرد و از خواب متفاوت شبانه سرکرده گروهک تروریستی داعش نوشت.
تاریخ انتشار : 24 دی 1395

ابوبکر بغدادی شبها در رختخواب چه می کند؟

ابوبکر بغدادی رهبر گروه تروریستی داعش شب ها به گونه عجیبی به رختخواب می رود.

پایگاه اینترنتی رادیو صدای آلمان(دویچه وله) گزارش داد:دستگیری اعضا و رهبران بلندپایه ی داعش ISIS مأموریتی دشوار محسوب می شود. بسیاری از آنان ترجیح می دهند که کشته شوند تا اینکه زنده دستگیر شوند، از جمله ابوبکر بغدادی، رهبر داعش که می گویند با جلیقه انتحاری به رختخواب می رود.

دویچه وله افزود:شبکه تلویزیونی آلمانی n-tv با نقل از خبرگزاری کردی روداو گزارش داد که ابوبکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش از ترس اینکه مبادا زنده به دام ارتش عراق یا نیروهای ائتلاف ضدداعش بیفتد، شب ها با جلیقه ی انتحاری می خوابد.
به گزارش خبرگزاری روداو جان دوریان، سخنگوی عملیات زمینی نیروهای ائتلافی علیه داعش در عراق در کنفرانسی خبری در اربیل گفته است:تجربه ی معمول ما تاکنون این بوده که اعضای این گروه تروریستی داعش می کوشند که زنده دستگیر نشوند.
او افزوده است:منابع امنیتی و اطلاعاتی گوناگون و همچنین منابع آزاد دیگر که ما نمی توانیم آن ها را صد در صد تأیید کنیم، حاکی از آن هستند که ابوبکر بغدادی شب ها با جلیقه ی انتحاری می خوابد. از این رو نمی توانم با اطمینان بگویم که آیا ما امکان آن را خواهیم داشت که زنده دستگیرش کنیم.

کار عجیب ابوبکر بغدادی در رختخوابش !

برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 11
نظر کاربران
سرباز گمنام

سرباز گمنام

بعیده اصلأ خوابی وجود داشته باشه!!

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف