احتکار خودرو

کشف یک تریلیونی خودروهای احتکاری در پایتخت

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1399کد مطلب : 40949زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف یک هزا ر و 84 دستگاه انواع خودروی احتکاری به ارزش یک تریلیون ریال خبر داد.

باشگاه خبرنگاران:سرهنگ نعمت اله علیپور رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت اظهار داشت:با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخل، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

وی افزود:ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصد های اطلاعاتی، از دپو و احتکار تعداد زیادی انواع خودرو داخلی و خارجی در 13 پارکینگ مطلع شدند که بلافاصله بررسی موضوع در اختیار تیم های مختلفی از پلیس قرار گرفت. 

این مقام انتظامی بیان داشت:پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضایی تیم های مختلف عملیاتی تشکیل و طی 5 روز در بازرسی از پارکینگ های مورد نظر یک هزار و 84 دستگاه انواع خودرو احتکار شده کشف شد. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در ادامه خاطرنشان کرد:خودرو های کشف شده همگی صفر کیلومتر و فاقد پلاک بودند که با دستور قضائی توقیف و هر 13 پارکینگ پلمب شد. 

سرهنگ کارآگاه علیپور، ارزش خودرو های مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان بیش از یک تریلیون ریال اعلام و تصریح کرد:در این رابطه یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت. 

سرهنگ علیپور در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو در زمینه احتکار و قاچاق کالا موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت صورت پذیرد.

انتهای پیام/م

کشف یک تریلیونی خودروهای احتکاری در پایتخت

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : بازار خودرو
وبگردی