نمناک فرهنگ و هنرچهره ها هنرمندانی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند+تصاویر
هنرمندان ، اختلاف سنی
اختلاف سن در میان هنرمندان به چشم میخورد که در این گزارش چند مورد از اختلاف سن بازیگران زن و مرد را برای شما آورده ایم که با وجود این موضوع زندگی موفقی داشتند.

هنرمندانی که اختلاف سنی با همسرشان از زمین تا آسمان است

ملاک اختلاف سنی در ازدواج این روزها دیگر مانند سابق پر اهمیت نیست و ما زوج های زیادی در میان هنرمندان داریم که اختلاف سنی زیادی با همسرانشان دارند اما خوشبخت اند. هنرمندان برای ازدواج ملاک اختلاف سنی را رد کرده و ازدواج هایی در میان آنها به چشم میخورد که فاصله سنی در آنها وجود دارد.

پستی که ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا مجری تلویزیون درباره اختلاف سنی 14 ساله اش با وی منتشر کرد به همین بهانه مروری می کنیم بر هنرمندانی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند.

هنرمندان و اختلاف سنی با همسرانشان

رضا رویگری ، بازیگر و خواننده متولد 1325 با تارا کریمی که متولد 1368 ازدواج کرده است. اختلاف سنی این زوج 43 سال است.

هنرمندان

رضا رویگری و همسرش تارا کریمی

ناصر تقوایی کارگردان معروف ایرانی متولد 1320 است و مرضیه وفامهر که متولد 1352 ازدواج کرده است، اختلاف سنی این زوج حدود 32 سال است.

هنرمندان

ناصر تقوایی و مرضیه وفامهر

بهرام بیضایی کارگردان و نمایشنامه نویس با همسرش مژده شمسایی تفاوت سنی 30 سال دارند.

هنرمندان

بهرام بیضایی و همسرش مژده شمسایی

شهرام اسدی کسی که فیلم هایی مثل روز واقعه را کارگردانی کرده است با لادن مستوفی بازیگری که در سریال پریا نقش آفرینی کرده است، چند سال پیش ازدواج کردند و تفاوت سنی 19 سال دارند.

هنرمندان

شهرام اسدی و لادن مستوفی

بهروز افخمی کارگردانی که اخیرا با برنامه هفت جنجال بسیاری ایجاد کرد متولد 1335 است و با مرجان شیرمحمدی که متولد 1352 است، ازدواج نموده است. اختلاف سنی این زوج 17 سال است.

هنرمندان

بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی

امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش یاسمینا باهر تفاوت سنی 15 سال دارند.

هنرمندان

امیریل ارجمند و یاسمینا باهر

رامبد جوان نیز 11 سال از نگار جواهریان بزرگ تر است.

هنرمندان

رامبد جوان و نگار جواهریان

برای همه این زوج های هنرمند آرزوی خوشبختی می کنیم. از همراهی شما مخاطبان عزیز بی نهایت سپاسگذاریم.

اختلاف سن زیاد بازیگران با همسرانشان

برگرفته از آخرین خبر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 355 56
نظر کاربران
هرمزمنصوری

هرمزمنصوری

واقعا مطالب تفاوت سنی هنرمندان خیلی عالی بود به نحوی که شخص خودم که برای ازدواج باخانمی که ازخودم کوچکتره واین قضیه باعث تنش شده بود بادیدن وخواندن این مطالب مشکلمان تاحدودی حل شده

پاسخ دادن 25 22
الی

الی

در مورد این اختلاف سن ها نظری ندارم از بس که تاسف باره فقط یک جمله از گلستان سعدی رو مینویسم. واقعا سعدی خیلی روشنفکر بوده اونم هفت قرن پیش که گفته: زن جوان را تیری به پهلو/ به که پیری.

پاسخ دادن 13 17
مبینا

مبینا

انشاالله همیشه خوشبخت باشن.از نظر من اگه زوجی واقعا به هم علاقه داشته باشن تفاوت سنیشون چه کم چه زیاد مهم نیست.این زوج های هنرمندی که اینجانام برده خوشبخت تر از اون زوج های هنرمندی هستن که تفاوت سنیشون کمبود والان هم از هم جدا شدن.

پاسخ دادن 10 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف